Dishonored - Death of the Outsider

Platforma: Komputery osobiste(PC), Playstation 4, Playstation 4 Pro, Xbox One,
Kategoria: Gry Akcji
Popularność: 202
Dodane do bazy: 2017-06-15 11:06:07
Ocena graczy:
0
Opis
Dishonored - The Death of Outsider to zupełnie nowa odsłona cyklu, który tym razem pozwoli nam się wcielić w zabójczynię - Bille Lurk, która wraz ze znanym nam dotychczas Daudem postara się wyeliminować Outsidera, tajemniczy byt obdarzający ludzi potężnymi mocami. 
 

Fabuła Dishonored - Death of the Outsider

Maegan Foster należała do ścisłej czołówki najbardziej śmiercionośnych zabójców w całym Dunwall, tym razem nasza nowa protagonistka wraz ze swoim dawnym mentorem, Deaudem spróbuje wyeliminować Odmieńca, którzy ich zdaniem wprowadza chaos i niszczy spokojne życie Cesarstwa. Oboje zawitają do Karnacki, by właśnie tam zdobyć odrobinę informacji i ujawnić niektóre z sekretów skrywane przez półboga. Oczywiście nie będzie to łatwe zadanie, a wyzwań przed nami stojących będzie mnóstwo. 
 
Nasza podróż zdecydowanie nie będzie należeć do łatwych i w trakcie wykonywania miscji weźmiemy udział w zmaganiach na arenie walk, napotkamy na pewien kult oraz weźmiemy udział w skoku na bank. Nie zabraknie rzecz jasna dodatkowych kontraktów oraz dodatkowych, pobocznych zadań celi do osiągnięcia.

Rozgrywka Dishonored - Death of the Outsider

Deweloperzy po raz kolejny nie zamierzają nas ograniczać w kwestii wolności, w związku z czym będziemy mogli zdecydować czy chcemy skoncentrować się na bezszelestnym przejściu, na cichej eliminacji, bądź  rozpętaniu brutalnej rzezi. Specjalne umiejętności oraz moce z pewnością doskonale pozwolą nam rozwinąć skrzydła w każdej z trzech ścieżek. Pełne tajemnic miejsca w Karnace rządzone są przez wszelkiej maści półświatek, który szczelnie pilnuje porozrzucanych sekretów. Na naszej ścieżce pojawią się zupełnie nowe zagrożenia, które wyeliminujemy z pomocą tradycyjnej broni, licznych gadżetów czy własnego sprytu. 
 
Sporo ciekawości czyhać będzie na nas w trybie oryginalnej gry plus (OG+) gdzie wykorzystać będziemy mogli "kluczowe moce z Dishonored 2".
 
Dishonored - The Death of Outsider ukaże się 15 września 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsolach z rodzin Playstation 4 i Xbox One.

Galeria:

1
2
3
4
5
rek
Komentarze (0):
Wymieniaj punkty na nagrody