dodano: 2017-07-15 20:00:01
PC

Nietypowa przygodówka All You Can Eat już na Steam

Autor: agusia16
Nietypowa przygodówka All You Can Eat już na Steam
2

Na Steam trafił interaktywny komiks, dzieło studia Gamechuck, przygodówka nietypowa, humorystyczna i niezbyt długa, inspirowana codzienną gazetą.
 
All You Can Eat, to projekt, o którym wspominałam Wam już na łamach serwisu klik, gra, której udało się przejść głosowanie na Steam Greenlight, którego jak wiecie na owej platformie już nie ma. Przygodówka charakteryzuje się nie tylko nietypową fabułą, o której zaraz wspomnę, ale i ciekawą czarno - białą oprawą graficzną i sporą dawką humoru.
 
W grze wcielamy się w mężczyznę, okropnego lenia, który lata temu zrezygnował z pracy, by spędzić resztę swego życia w jadłodajni. Z biegiem lat jego nietypowy sposób na życie obrósł legendą. Niestety jego lekkie i proste życie może być przerwane i to bardzo gwałtownie. Okazuje się, że bar ma być zamknięty, przez co nasz bohater może stracić nie tylko źródło przeżycie w postaci żywności, ale i lokum i trafić na bruk. Musi zatem ruszyć w podróż pozwalającą mu znaleźć sposób na uratowanie lokalu. 
 
All You Can Eat trafiła na Steam 13 lipca. Do 20 lipca grę zakupicie w cenie obniżonej o 25%, wynoszącej 1,49€. Gra dostępna jest na komputery z systemem Windows, Mac i Linux
 
Kup grę na Steam
 
 
ogolny

Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2017-07-16 16:01:24

Trudne pytanie, z pewnością jest to dość innowacyjna gra i bez zmierzenia się z nią raczej nie przekonamy się o trafności humoru. Do mnie akurat taki rodzaj gier nie bardzo przemawia, ale to oczywiście rzecz gustu. Może kiedyś sprawdzę ten tytuł :)

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-16 15:22:57

Interaktywny komiks, brzmi nieźle pytanie tylko czy humor w grze będzie na wysokim poziomie czy może jednak będzie rył dno i wodorosty.

Wymieniaj punkty na nagrody