dodano: 2018-11-14 22:10:03
PS4PS4 PRO

Drugi dodatek do gry Marvel's Spider-Man - Turf Wars zadebiutuje już..

Autor: Uszaak
Drugi dodatek do gry Marvel's Spider-Man - Turf Wars zadebiutuje już..
24°
0

Producent przygód sławnego pająka ogłosił premierę najnowszego dodatku Marvel's Spider-Man: Turf Wars, która przypada na przyszły wtorek, 20 listopada. 
 
Głównym przeciwnikiem w najbliższym rozszerzeniu jest gangster Hammerhead. Do jego znaków rozpoznawczych jest chirurgicznie modyfikowana stalowa czaszka, ale również obsesja na punkcie złotej ery mafii. W dodatku antagonista wypowie wojnę liderom przestępczej oragnizacji Maggia. Do osiągnięcia sukcesu wykorzysta broń, która została pozostawiona przez organizację Sable International po okupacji Nowego Jorku. Spider-Man wraz szefem policji Yuri Watanabe muszą połączyć siły, aby zapobiec fali przemocy, która zawładnie miastem. 
 
Marvel's Spider-Man: Turf Wars zafunduje graczom nowe misje, bazy, przestępstwa, wyzwania, trofea, ale także trzy nowe stroje, wśród których znajduje się klasyczna zbroja znana z komiksu, Iron Spider Armor. Do pozostałych należą Spider-Armor Mki oraz Spider Clan. 

Poprzedni dodatek, The Heist, zadebiutował 23 października i spotkał się raczej z pozytywnym przyjęciem, czego dowodem są dobre i wyrównane oceny. Trzeci dodatek Marvel's Spider-Man: Silver Lining ma się pojawić w grudniu bieżącego roku. Wszystkie dodatki tworzą jeden pakiet o nazwie Marvel's Spider-Man – The City That Never Sleeps, o którym możecie poczytać tutaj.

Więcej informacji na temat tego dodatku oraz poprzednim znajdziecie na stronie PlayStation Store.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama