dodano: 2019-01-11 21:40:02

2018 roku był bardzo udany dla studia Fatshark

Autor: AnoX
2018 roku był bardzo udany dla studia Fatshark
12°
0

Studio Fatshark może być bardzo zadowolone z poprzedniego roku, który pozwolił ekipie cieszyć się spokojną pracą nad Warhammer Vermintide 2.
 
Niezależna ekipa może być zadowolona z 2018, ponieważ to właśnie w ciągu dwunastu miesięcy udało im się zgromadzić przy swoim produkcie aż 2 miliony graczy!
 
W trakcie minionego roku ujrzeć można było nie tylko pełną wersję gry, ale także dodatki, które dostarczyły jeszcze więcej interesującej treści.  
 
Ponadto Fatshark zapowiada, że już 8 marca 2019 roku będzie warto powrócić do gry i śledzić kanały społecznościowe, ponieważ na ten jubileuszowy dzień szykowane jest naprawdę wiele ciekawych prezentów i gadżetów. 
 
- Jesteśmy zadowoleni z przyjęcia Vermintidu 2 i ilością godzin spędzonych na pokazaniu Skaven i Chaosu, którzy są epiccy - mówi Martin Wahlund, CEO Fatshark. - Chcemy podziękować wszystkim graczom, a naszym celem jest dostarczenie bardziej ekscytujących - i być może nieoczekiwanych - treści w 2019 roku. -
 
- To był świetny rok dla Fatshark i Vermintide 2. W ostatnich dniach 2018 roku Vermintide 2 był częścią wielu list "Best of" i otrzymaliśmy wiele nagród - mówi Martin Wahlund, CEO Fatshark. - Chcemy również ukłonić się do streamerów i podziękować za milionów nadgodzin transmisji. -

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):