dodano: 2019-07-23 09:45:06

60 Seconds! Reatomized, czyli kolejne odświeżenie udanej gry...

Autor: AnoX
60 Seconds! Reatomized, czyli kolejne odświeżenie udanej gry...
45°
0

60 Seconds! Reatomized to zupełnie nowy... no nowe odświeżenie bardzo dobrej gry survivalovej, która przyniosła studiu Robot Gentleman popularność.
 
Poznańskie studio po raz kolejny wraca do swojego pierwszego dziecka, które okazało się wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Jak się dziś dowiedzieliśmy to rezultat naprawdę imponujący, ponieważ przekraczający już 1,8 miliona sprzedanych na świecie kopii! Wynik ten to nie tylko powód do domu, to pewnie także i obiekt lekkie zazdrości wśród wielu innych firm.
 
Konkurs: Green Hell, 3 przedmioty oraz amazońska dżungla!
 
Wczoraj wieczorem zapowiedziano 60 Seconds! Reatomized, czyli odświeżenie właśnie 60 Seconds! Jeżeli zdecydujecie się na zakupić to wydanie to będziecie mogli liczyć nie tylko na poznanie losów Dolores, Mary Jane, Teda i Timmy'ego, ale także na aktualizacje i poprawki błędów, grafikę nawet w 4K oraz masę nowych przygód.
 
60 Seconds! miałem okazję dawno temu sprawdzić i nie dziwię się że gra się dobrze przyjęła, choć bez wątpienia nie była rewolucyjna czy wybitna. Następnie deweloperzy zdecydowali się zabrać graczy w kosmos wraz z 60 Parsecs!, a teraz przyszedł na powrót do korzeni.
 
[Komentarz redaktora] Naprawdę szkoda mi tego jak studio postanowiło się skoncentrować na znanej sobie i graczom formule, raz jedynie lekko ją rozbudowując, a za drugim stawiając na odświeżenie. Obecnie mało kto pamięta o Stray, które chyba zostało odłożone na bok lub w ogóle doczekało się anulowania kontynuacji prac. Pierwotny sukces udało się uzyskać właśnie oryginalnością oraz wyrazistością, której od dawna ze strony twórców nie było widać. Szkoda, ponieważ tak zwane odcinanie kuponów kojarzyło się nam dotychczas jedynie z wielkimi firmami, lecz to się zmienia w ostatnich latach.
 
60 Seconds! Reatomized ma się ukazać 25 lipca 2019 roku w cenie 9,99 euro na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama