dodano: 2019-01-11 18:10:03

A Story About My Uncle za darmo na Humble Store. Czas ograniczony!

Autor: agusia16
A Story About My Uncle za darmo na Humble Store. Czas ograniczony!
0

A Story About My Uncle, platformowa gra przygodowa stworzona przez studio Gone North Games to kolejna darmowa propozycja w sklepie Humble Store, którą można pobierać do biblioteki Steam przez czas ograniczony.
 
Darmowy gier ciąg dalszy! Od wczoraj można za pośrednictwem strony Epic Games Store  pobierać darmową wersję doskonałej przygodówki What Remains of Edith Finch, o czym wspominaliśmy Wam już w tym wpisie, a już pojawił się kolejny gratis, który dostępny jest jedynie przez ustalony, ograniczony czas.
 
Jeszcze tylko przez jeden dzień z niewielkim okładem do swojej biblioteki na Steam dodać możecie bowiem bardzo dobrze przejętą przez graczy, zbierającą świetne oceny, platformową grę przygodową wydaną w roku 2014, dzieło studia Gone North Games, wydaną przez Coffee Stain Publishing. Grę rozdaje darmowo Humble Store. Wystarczy, że posiadacie konto na owej platformie, klikniecie w stosowny link z darmową wersją gry, a do waszej biblioteki trafi klucz gry na Steam. 
 
Produkcja opowiada historię chłopca, który poszukuje swojego zaginionego wujka. Poszukiwania prowadzą go do miejsca, którego nie spodziewał się zobaczyć. Wyposażony w przedziwne wynalazki swojego wujka Freda, nie tylko zwiedzi przepiękną krainę, pozna niesamowite istoty, ale i postara się odnaleźć położenie jego zaginionego wujaszka.

Odbierz darmową wersję gry na Humble Store

Odwiedź stronę oficjalną gry


Komentarze (0):