dodano: 2019-05-14 07:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Assassin's Creed: Odyssey w maju zapewni nam wiele rozrywki

Autor: OlciaK
Assassin's Creed: Odyssey w maju zapewni nam wiele rozrywki
27°
0

Ubisoft, jak przystało na szanującą się firmę dba o klientów. Co jakiś czas wychodzą dodatki - w większości płatne. Jednak średnio raz na miesiąc deweloper przygotowuje mniejsze lub większe aktualizacje. Przedstawiciele marki zapowiedzieli na maj wyjątkowo ciekawe nowości dla posiadaczy Assassin's Creed: Odyssey
 
Już od dziś (14 maja) dostępne jest nowe darmowe DLC zawarte w cyklu "Zapomniane greckie mity" o wdzięcznym i cokolwiek ciekawym tytule "Wyjątkowo kiepski dzień". Mówiąc ogólnie fabuła tej misji polega na oczyszczeniu swojego imienia, które zostało zszargane przez oszusta podszywającego się pod Aleksiosa lub Kassandrę. Naszym zadaniem jest dopaść wspomnianego gagatka i zapobiec jego dalszym knowaniom. Zadanie będzie oczywiście dostępne dla wszystkich posiadaczy wspomnianego tytułu, jedynym warunkiem będzie dotarcie do piątego rozdziału głównej kampanii w Assassin's Creed: Odyssey.
 
Wrażenia z demo Ritual: Crown of Horns - Szykujcie się na strzelanie
 
Od 21 maja z kolei dostępne będą dwa pakiety zawierające typowo kosmetyczne przedmioty. Pierwszym z nich będzie Pakiet Morski Hydry, dzięki któremu zaopatrzymy się w nowy projekt statku, motyw załogi oraz galion. Ciekawostką zaś będzie Harakles jako nowy członek załogi. Kolejnym zestawem będzie Pakiet Heraklesa. Nawiązywał on będzie ściśle właśnie do wspomnianego wcześniej herosa, a zawierać będzie specjalną zbroję, wierzchowca oraz topór. 
 
Nie jest powiedziane jedynie kiedy gracze otrzymają wspomnianą aktualizację - wiadomo jedynie, że ma być ona dostępna na koniec maja. Wraz z nią nastąpi kilka zmian zdecydowanie na lepsze. Oto one:
  • Wyjątkowi legendarni przyboczni, którzy rozwijają się wraz z graczem i systematycznie rozwijają swoje atuty.
  • Enigmatyczne ostrakony wskazują teraz w jakim regionie należy poszukiwać opisywanych przez nie skarbów.
  • Przedmioty przypisane do innego kompletu są teraz oznaczone graficzną podpowiedzią.
  • Zredukowano cele tygodniowych kontraktów, co ułatwia i przyspiesza ich realizację.
Assassin's Creed: Odyssey dostępne jest na komputery osobiste, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintedo Switch. 
 

źródło: www.assassinscreed.ubisoft.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama