zamknij

dodano: 2018-10-04 20:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Achtung! Cthulhu Tactics miało dzisiaj premierę na PC!

Autor: AnoX
Achtung! Cthulhu Tactics miało dzisiaj premierę na PC!
12°
0

Achtung! Cthulhu Tactics dzisiaj oficjalnie miało premierę na PC, dzięki czemu gracze już mogą się zapoznać ze strategią typu XCOM z Cthulhu i potworami.
 
Najnowsza gra strategiczna przypominająca ostatnie odsłony serii XCOM jest już dostępna, dzięki czemu gracze mogą się już zmierzyć zarówno z potworami pokroju Cthulhu jak i z niemieckimi nazistami, którzy w tej alternatywnej rzeczywistości odkryli tytułowe zagrożenie.  
 
Zabawa bazuje na klasycznej fizycznej grze planszowej w związku z czym wcześniejsze dokonania Modiphius Entertainment zostały dostosowane do cyfrowej formuły rozgrywki.
 
W przyszłym tygodniu znajdziecie na naszej witrynie pierwsze wrażenia z tej produkcji, która na papierze wydaje się być bardzo interesująca oraz nietypowa pod wieloma względami.  
 
- Są dwie rzeczy z którymi kochamy walczyć: nazistami i Lovecraftowskimi potworami - powiedziała Nina Adams, producentka w firmie Auroch Digital. - Modiphius wykonał miażdżącą pracę, łącząc tych ulubionych złoczyńców w spójny pakiet taktyczny z oryginalną grą stołową. zainspirowało nas do przystosowania tego wszechświata do żywej, rozbudowanej gry wideo o nieograniczonym potencjale taktycznym. -
 
Achtung! Cthulhu Tactics ma dzisiaj premierę (4 październik 2018 roku) na komputerach osobistych w cenie 89,99 zł. 
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama