dodano: 2018-01-12 20:05:03

Altered Carbon z kolejnym zwiastunem! To musi być hit?

Autor: AnoX
Altered Carbon z kolejnym zwiastunem! To musi być hit?
3

Altered Carbon otrzymało kolejny zwiastun, który szykuje dla nas naprawdę ślicznie prezentujący się cyberpunkowy świat i ciekawy (prawdopodobny) easter egg.
 
Cyberpunkowych produkcji nigdy za wiele, szczególnie spoglądając na porażki finansowe takich hitów jak Ghost in the Shell czy Blade Runner 2049. Altered Carbon na kilku materiałach prezentuje się coraz lepiej i być może już na samym początku lutego zachwyci nas swoim wykonaniem oraz wysokim poziomem. 
 
Niestety cały czas musimy zaczekać na pierwsze oceny oraz opinie, gdyż Netflix ostatnio jest w naprawdę różnej formie, a kolejne seriale budzą rzeczywiście spore emocje i sprzeczne zdania. 
 
To może być jedna z najważniejszych produkcji dla Joela Kinnamana, od którego w dużym stopniu zależeć będzie możliwy sukces serialu. Z resztą "Nigdy nie prosiłem..." w jego wykonaniu to niestety nie to samo co "Nigdy o to nie prosiłem" Adama Jensena (w tej roli Elias Toufexis).
 
Serial tworzony przez ekipę Netflixa bazuje na książce Modyfikowany Węgiel
 
Altered Carbon będzie dostępny 2 lutego 2018 roku na platformie Netflix.
 
 
Zapraszamy tez to zapoznania się z książką modyfikowany węgiel

Komentarze (3):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-13 15:53:30

Czekam na ten serial już od pierwszych zapowiedzi, dobrze, że cyberpunk znowu jest na topie. Fabuła także ciekawie się zapowiada.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 21:24:49

Od razu na myśl przyszedł mi Observer. Nie grałem ale niedługo zamierzam. To jest dopiero klimat ;)

avatar redaktor
dodano: 2018-01-12 21:02:42

Zapowiada się świetnie