dodano: 2018-08-17 14:05:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Ancestors Legacy - W trybie wieloosobowym pojawili się Herosi!

Autor: AnoX
Ancestors Legacy - W trybie wieloosobowym pojawili się Herosi!
1

Ancestors Legacy cały czas się rozwija nie tylko wobec pracy nad wersją na Xbox One, ale także w postaci herosów w trybie wieloosobowym i turnieju e-sportowym.
 
Dla odmiany rozpocznijmy od wspomnianego turnieju, do którego wciąż można się zapisać i wziąć udział w zmaganiach wspieranych przez The Overpowerd. noobs oraz AMD i ich gamingowych sprzętach. Zapisy znajdziecie w tym miejscu, a warto wziąć udział w tych zawodach, ponieważ do wygrania będzie jeden z mocniejszych procesorów z serii AMD Rzyen oraz Ancestors Legacy Edycja Kolekcjonerska.
 
Zmagania będzie można śledzić w tym miejscu.
 
 
W ramach trybu wieloosobowego i ostatnich aktualizacji wprowadzono Herosów do zabawy, wśród nich dostępni będą następujący wodzowie - Wikingowie - Vidar, Słowianie - Mieszko, Anglosasi - Dunstan oraz Germanie - Rudolf I.
 
Jeżeli chcielibyście zapoznać się z wersją na Xbox One na gamescom 2018 na hali 10.1 na stoisku numer 92. Na miejscu będzie można zapoznać się nie tylko z Ancestors Legacy, ale także z całą ofertą 1C Publishing.
 
Ancestors Legacy ukazało się 22 maja 2018 roku na komputerach osobistych oraz Xbox One (planowana data to Q1 02019) polskiej wersji językowej (napisy).
 
 
Strona Wydawcy
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (1):
avatar lubie bigos
dodano: 2018-08-18 01:10:58

Super, szkoda tylko, że multi chyba już martwe