zamknij

dodano: 2019-06-18 11:46:52

Anew: The Distant Light kolejna świetna propozycja indie z E3 2019

Autor: nocarz
Anew: The Distant Light kolejna świetna propozycja indie z E3 2019
0

Targi E3 to święto tych „wielkich branży” ale z roku na rok można zauważyć, że małe i niezależne produkcje coraz częściej bywają lepsze.
 
Kolejną grą niezależną, która ma szansę stać się hitem może być Anew: The Distant Light. To projekt  wyglądający jak typowa platformówka polegająca na biegnij i strzelaj. Produkcja ta ma jednak drugie, znacznie głębsze dno i niby pozornie wyglądająca, aspiruje na znacznie ambitniejszy projekt.
 
E3 2019 Niezależny survival Undying
 
Anew spodoba się fanom łamigłówek i klimatów science-fiction, a to dzięki temu, że nasz bohater przemierza kosmos i planety posiadając zmienny ekwipunek i korzystając z różnorakich pojazdów. Anew: The Distant Light opowiada historię pilota, które statek uległ awarii dwadzieścia lat świetlnych od Ziemi. Pilot nie może skończyć naprawy, a drugi pilot zaginął. Pilot musi przetrwać na nieprzyjaznej planecie, wystawiony na promieniowanie z jednym celem: sadzić i uprawiać.
 
Ponadto walka wygląda fantastycznie, a akcja jest wartka i nasz bohater ma sporo możliwości. Na wyposażeniu znajdą się różne bronie czy tarcze. Oprawa  przyciąga wzrok i cieszy nasze uszy.
 
Anew: The Distant Light nie ma określonej daty premiery ale ma pojawić się na konsoli Nintendo Switch oraz komputerach osobistych PC.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama