dodano: 2018-07-10 10:05:02
PC

Another World zadebiutował na konsoli Nintendo Switch

Autor: agusia16
Another World zadebiutował na konsoli Nintendo Switch
2

Another World, kultowa już dziś platformówka przygodowa akcji przenosząca graczy do alternatywnego świata zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch.
 
Francuski developer i wydawca Dotemu ogłosił, iż grę, która stała się inspiracją do powstania wielu growych produkcji, platformówkę z elementami przygodówki i akcji z 1991 roku Digital Lounge można już zakupić na Nintendo w cenie 9,99 €.
 
O premierze gry na Nintendo Switch mieliśmy okazję już wspominać w tym miejscu, podobnie jak o pewnie większości Wam znanej fabule tej cenionej przez wielu graczy produkcji. Przypomnę zatem, że wcielamy się w Lestera Knighta Chaykina, błyskotliwego młodego fizyka, który zupełnie przypadkiem, podczas jednego z eksperymentów przenosi się do innego, alternatywnego świata, w którym przyjdzie mu walczyć z kosmitami, pokonywać ich ogniem, jak również mierzyć się z licznymi, pomysłowymi łamigłówkami, by znaleźć drogę do domu. 
 
Firma Dotemu, znana z odnawiania gier retro współpracowała z twórcą Another World, Eric'em Chahi, by gra przeniesiona na konsole Nintendo Switch pozostała wierna oryginalnej wersji. 
 
Another World na Nintendo Switch to:
 
- Wspaniała, wciągająca grafika HD
- Przełączanie w czasie rzeczywistym pomiędzy zaktualizowaną i klasyczną grafiką
- Trzy tryby trudności
- Wciągający, rozgałęziony świat do eksploracji i walki
- Pomysłowe i satysfakcjonujące łamigłówki
- Klimatyczna, ambientowa ścieżka dźwiękowa.

Strona Dotemu

Oficjalna strona gry

Strona Digital Lounge

Twitter Dotemu


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar PanDamian
dodano: 2018-07-19 15:19:29

10 euro to niewiele, jak na gry switchowe.

avatar TOM3K
dodano: 2018-07-13 10:56:37

To były czasy, to była gra... jednak powinni zrobić na tej marce bazując nową współczesną odsłonę a nie leczyć syfa pudrem ;)