dodano: 2017-12-06 11:00:01

Antigraviator - czas na powrót do super szybkich wyścigów przyszłości

Autor: AnoX
Antigraviator - czas na powrót do super szybkich wyścigów przyszłości
2

Antigraviator to zupełnie nowa gra w ofercie Iceberg Interactive, która za sprawą Cybernetic Walrus zaoferuje nam doświadczenia z superszybkich wyścigów!
 
Nowa produkcja zaoferuje nam superszybkie antygrawitacyjne wyścigi, działające w oparciu o silnik Unity, dzięki czemu małe indie studio było w stanie zaoferować nam niespotykanie wysoką jakość wyścigów wraz z pułapkami, power-upami i boostami, które będą w stanie zupełnie zmienić obraz przejazdu. 
 
- Z Iceberg Interactive na pokładzie Cybernetic Walrus nabierzemy dużych kłów. - stwierdził Mike Coeck, dyrektor zarządzający w Cybernetic Walrus.
 
Belgijskie studio jeszcze trochę będzie pracować nad pełną wersję, jednakże jeżeli uda im się stworzyć naprawdę kompetentny tytuł, to z pewnością trafią do serc fanów takich serii jak Wipeout. 
 
Erik Schreuder, dyrektor generalny Iceberg Interactive, dodaje: - Jesteśmy wielkimi fanami science-fiction, jak mogliście się domyślić w naszym portfolio brakowało futurystycznej gry wyścigowej. -
 
Materiał przedstawiony na dole zwiastuje nam znakomitą produkcję, jednakże jeszcze trochę będziemy musieli zaczekać na konkretniejsze materiały wideo związane ściśle z rozgrywką i zaciętymi wyścigami. 
 
Antigraviator ukaże się w drugim kwartale 2018 roku na PC, PS4 oraz XONE w 2018 roku.
 
Strona Antigraviator
 
Antigraviator na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-06 15:30:12

Takie gry miały powodzenie moim zdaniem około 20 lat temu. Ta jest jedynie troche ładniejsza z racji większych obecnie możliwości.

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-06 12:48:11

Nie wygląda to źle jak na ten silnik. Ta muzyka z materiału zdecydowanie na minus. Chętnie Zagrałbym w taki futurystyczny wyścig lecz już po obejrzeniu trailera czuję, że wywraca mi treść żołądka :( fajnie, że na unity da się robić takie gry a nie głównie platformówki ale muszą grę jeszcze dopracować by była bardziej epicka, więcej kombinacji ze zmianą trasy w trakcie wyścigu spowodowanych destrukcją czegoś albo niespodziewanym przeskokiem nad przepaścią ale w taki sposób by to nie Wywoływało odruchu wymiotnego, mogli by kolorystykę też trochę zmontować w moim odczuciu. Sukces rocket league nakręcił małe studia do powrotu do starych ścigałek tego typu, zdecydowanie jest miejsce na solidny tytuł w miejwięcej takich klimatach.