dodano: 2019-03-15 18:05:02

Application Systems Heidelberg z nowościami, premierami i informacjami

Autor: agusia16
Application Systems Heidelberg z nowościami, premierami i informacjami
0

Application Systems Heidelberg, wydawca, który ma na swoim koncie kilka dobrze ocenianych przygodówek nie próżnuje, dokładając do swojego portfolio kolejne tytuły. Jakie? O tym poniżej.
 
O Application Systems Heidelberg mogliście słyszeć przy okazji Nelly Cootalot: The Fowl Fleet, zabawnej, rysunkowej przygodówki point & click, która swoją premierę na Steam miała w maju 2016 roku. Z pewnością wielu z Was nie uszła uwadze także klasyczna gra adventure typu "wskaż i kliknij" zatytułowana: Unforeseen Incidents, które recenzję i poradnik znajdziecie na stronie. Obydwie gry, wraz z klasyczną grą logiczną OXYD, o której wspominaliśmy Wam w tym miejscu zadebiutują na konsoli Nintendo Switch.

 
Nelly Cootalot: The Fowl Fleet, w której dołączamy do odważnego pirata i samozwańczego obrońcy zagrożonych stworzeń, Nelly Cootalot podczas odważnego ratowania stada zahipnotyzowanych ptaków, gry stworzonej przez  wielokrotnie nagradzanego brytyjskiego komika Alasdaira Becketta-Kinga, w której wystąpił głos Toma Bakera (Dr. Who) i inne wspaniałe głosy, swoją premierę na owej platformie będzie mieć 17 kwietnia 2019 roku.
 
Unforeseen Incidents zaś, w której wcielamy się w Harpera Pendrella, pewnego dnia spotykającego na ulicy umierającą kobietę, natrafiającego na tajemnicę, którą tylko on może rozwiązać, swój debiut na konsoli Nintendo Switch będzie miała w czerwcu tego roku. 
 
Unforessen Incidents - solucja, poradnik
 
Gorogoa - solucja, poradnik
 
Wydawca nie poprzestaje na wydanych już grach, dorzucając do swojego portfolio nowe przygodowe projektu. Jednym z nich jest Luna: The Shadow Dust, o której wspominaliśmy przy okazji nowego filmowego zwiastuna, projekt Lantern Studio, określany jako książka z ruchomymi obrazkami, która trafi w tym roku na systemy Windows, Mac i Linux. Jest to gra inspirowana Machinarium i  przygodówką logiczną Gorogoa, w której jesteśmy uczestnikami marzeń młodego chłopca, przypominających sen. Musi on przywrócić światło i równowagę w zaczarowanym świecie. 

Karta gry na Steam

Informacje na stronie Application Systems Heidelberg

 
Do planu wydawniczego Application Systems Heidelberg, co niewątpliwie bardzo cieszy wszystkich miłośników przygodówek, trafiła także kolejna zapowiedziana przez Francisco Gonzaleza, twórcę między innymi godnego uwagi Lamplight City, gra przygodowa, zatytułowana: Rosewater, o której informowaliśmy Was już w tym wpisie.
 
Najnowsza produkcja Francisco Gonzaleza ma być przygodowym dramatem rozgrywającym się na Dzikim Zachodzie, w środowisku znanym ze wspomnianego wyżej Lamplight City
 
Lamplight City - poradnik, solucja
 
Pierwszymi szczegółami na temat tej produkcji, jak i innych znajdujących się w portfolio Application Systems Heidelberg, studio będzie mogło podzielić się  na GDC 2019 w San Francisco, w dniach od 20 do 22 marca, a także na EGX Rezzed 2019 w Tobacco Docks w Londynie, od 4 do 6 kwietnia

Strona Application Systems Heidelberg

 


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):