dodano: 2018-07-21 18:00:02
PC

Arkhangel: The House of the Seven Stars z datą premiery

Autor: agusia16
Arkhangel: The House of the Seven Stars z datą premiery
16°
4

Arkhangel: The House of the Seven Stars, przygodówka point & click, niezależny projekt niewielkiego studia Winter Night Games zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.
 
Projekt, o którym mieliśmy okazję wspominać już na łamach naszego serwisu przy okazji fragmentu rozgrywki,  zabierze graczy w świat rodem z horroru, zainspirowany klasycznymi grami z gatunku "wskaż i kliknij" snujący graczom opowieść opowiedzianą oczami rodziny, która niedawno przeprowadziła się do odosobnionego miasta w zamarzniętej dziczy. 
 
Gra jest dziełem dwójki braci, którzy całe życie interesowali się grami wideo i fabularnymi, wypełnionymi wielowątkową fabułą o mrocznym, niczym z horroru klimacie. Tytuł pozbawiony jest elementów gore i przemocy. 
 
Arkhangel: The House of the Seven Stars charakteryzuje się mrocznym klimatem, wypełnionym głęboką narracją, licznymi zagadkami i wieloma interaktywnymi postaciami, z którymi przyjdzie nam graczom porozmawiać. Rozgrywkę wzbogaca tematyczna i emocjonalna ścieżkę dźwiękową kompozytora i dyrygenta Chada Seitera (ReCore, Super Lucky's Tale , Star Trek, FRINGE, Lego Jurassic World, The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses).
 
W grze wcielamy się w rodzinę: Michaela, Lily i Gabrielle, którzy tragiczne wydarzenia w swoim życiu starają się uspokoić w nowym miejscu, do którego się właśnie przeprowadzili. W mroźnym miasteczku Haven wkrótce odkrywają, że nie wszystko jest takie, jakim może się wydawać. Michael od razu po przybyciu zmaga się ze snami o ciemnych wodach i nieznanym starożytnym złu skrywającym się gdzieś pod wodą. 
 
To graczowi przyjdzie odkryć, czy są to tylko senne koszmary, czy zapowiedź nadchodzącej tragedii. O tym przekonamy się 27 lipca, w dniu premiery gry, która zadebiutuje na Steam w wersji na PC i Mac. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry na Steam
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (4):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-23 21:36:50

Jest to coś bardzo dziwnego i bardzo prostego zarazem ale nie dla mnie zdecydowanie.

avatar PanDamian
dodano: 2018-07-23 09:31:58

Tak, często gry indie mają lepsze pomysły na siebie od masowych produkcji ;).

avatar agusia16
dodano: 2018-07-22 16:29:00

Zapewne jest wiele osób, które chętnie grają w gry niezależnych twórców, ten niebyt to chyba za duże słowo ;) Wiem z doświadczenia, że wiele gier niekomercyjnych potrafi pozytywnie zaskoczyć, szczególnie fabularnym pomysłem na siebie i nie musi być cudem graficznym :)

avatar Mariusz
dodano: 2018-07-22 16:14:09

Nie moje klimaty, dziś takie tytuły są już skazane na niebyt