dodano: 2020-07-07 18:00:01
PC

Ashley: The Emptiness Inside, mroczna opowieść o restauracji, pożarze i śmierci z debiutem już tego lata na Steam

Autor: agusia16
Ashley: The Emptiness Inside, mroczna opowieść o restauracji, pożarze i śmierci z debiutem już tego lata na Steam
10°
1

Ashley: The Emptiness Inside, mroczna opowieść niezależnego studia Yuskare o restauracji, pożarze i śmierci z debiutem już tego lata na platformie Steam. 
 
Horror, to najczęściej oferowany graczom podgatunek przygodowy, który trafia na platformę Steam w dość sporej ilości. Kolejną taką grę zaprezentuje graczom niezależne studio Yuskare w projekcie zatytułowanym Ashley: The Emptiness Inside.
 
The Unbeatable Path, przygodowy horror z kampanią na Kickstarterze i wersję demonstracyjną na Steam. Poznaj głęboką i mroczną historię
 
Jest to trzecioosobowy przygodowy horror, gra utrzymana w mrocznym nastroju, nie tylko pod względem fabularnym, ale także graficznym. Gra utrzymana jest bowiem w ciemnych kolorach. Jest to projekt niezależnego studia, która jeszcze tego lata, bez na razie dokładnej daty wydania, odda w ręce graczy tytuł, który przeznaczony jest dla dorosłych graczy, gdyż zawiera nie tylko straszne sceny, ale także bardzo poważne, dorosłe treści. 
 
Historia dotyczy pewnej restauracji, w której kiedyś wybuchł pożar, w którym zginęli ludzie. W grze przejmujemy kontrolę nad tytułową Ashley, młodą dziewczyną, która utknęła w koszmarze, który przeniósł ją do wspomnianej restauracji. Przytulne miejsce, które kiedyś kojarzyło się jej z dobrym jedzeniem, miłą atmosferą i radością, teraz stało się mroczne i nieprzyjazne.  
 
Wcielając się z protagonistę, będziemy poznawać echa niedawnej świetności tego lokalu, zgłębiać jego mroczne sekrety, odwiedzać ukryte przejścia i rozwiązywać przeróżne zagadki, jednocześnie starając się oddzielić prawdę od kłamstwa.  
 
Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC przewidziana jest na lato 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-08 15:52:34

Sama opowiesc moze byc ciekawa ale odrzuca mnie oprawa graficzna niczym z lat ..... nie wiadomo jakich ale slabo to wyglada.

Reklama
Reklama