dodano: 2019-04-06 05:50:01

Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok) będzie grą na nową generację?

Autor: AnoX
Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok) będzie grą na nową generację?
30°
0

W sieci pojawiły się liczne pogłoski o Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok), które miałoby być nową odsłoną cyklu. A co z Assassin's Creed Legion?
 
Rozpocznijmy od krótkiego przytoczenia plotek, które pojawiły się po opublikowaniu zdjęcia z Tom Clancy's The Division 2, gdzie gracze odnaleźli plakat z napisałem Valhalla i Jabłkiem Edenu w ręku postaci widocznej po środku. Jason Schreier z Kotaku dowiedział się, że w produkcji znajduje się gra Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok), która zabierze graczy właśnie do świata wikingów. Zgodnie z jego informacjami od informatorów niezależnych, ponownie seria będzie miała rok przerwy i powróci na nową generację.
 
Wcześniej bardzo dużo informacji było o Assassin's Creed Legion, które miałoby nas przenieść do Włoch i stanowić jednocześnie zakończenie trylogii starożytnej. Postacie miałaby być powiązane z bohaterami poprzednich gier. 
 
 

I w tym momencie wkraczamy my! Otóż, po przeanalizowaniu tych plotek można..., a nawet należy zajrzeć w przeszłość. Co tam znajdziemy? BARDZO, BARDZO podobną sytuację.
 
Assassin's Creed Rogue było trzecią częścią cyklu osadzoną w Stanach Zjednoczonych, gdzie tym razem wcielaliśmy się w Assassyna, który przeszedł na stronę Templariuszy. Ta gra ukazała się początkowo jedynie na komputerach osobistych, PlayStation 3 i Xbox 360. Dwa dni później także Assassin's Creed Unity, czyli zupełnie nowa odsłona stworzona całkowicie od nowa na nową generację konsol. Tym razem akcja zabrała nas do Paryża, w trakcie rewolucji francuskiej....
 
Tak, dokładnie sytuacja niemalże identyczna i co ważne, pomiędzy pierwszym tytułem, a drugim było bezpośrednie połączenie w ramach ostatniego zadania fabularnego. Czy tym razem będzie tak samo? 
 
Otóż moim zdaniem, bazując na tych plotkach, możemy stwierdzić, że szykowane są dla nas ponownie dwie gry, zmierzające na osobne sprzęty. Większość graczy będzie mogła spokojnie dokończyć trylogię starożytną we Włoszech za sprawą Assassin's Creed Legion, a jak zmienimy sprzęt to jeszcze pewnie do 2022 roku będziemy mieli czas, aby nadrobić opowieść z Assassin's Creed Kingdom (Ragnarok) nim otrzymamy kolejne przygody Zakonu.
 
PS. Wpis powstał 5 kwietnia 2019 roku godz. 20:30. Być może sytuacja w międzyczasie się zmieniła i nasz wpis nie jest już aktualny. Jeżeli tak się stało to dajcie nam znać!

Komentarze (0):
Reklama