dodano: 2019-06-16 06:05:04
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Assassin's Creed Odyssey również doczeka się trybu Discovery Tour!

Autor: AnoX
Assassin's Creed Odyssey również doczeka się trybu Discovery Tour!
21°
0

Discovery Tour: Starożytna Grecja to kolejny rozdział edukacyjny, tym razem związany z Assassin's Creed Odyssey. Co zaoferuje nam ta zawartość?
 
Podczas E3 2019 Ubisoft dość nieśmiało zapowiedziało zupełnie nowe propozycje wchodzące w skład Odyssey. Discovery Tour: Starożytna Grecja ma zapewnić nam bezkonfliktowe, spokojne oraz ciekawe zwiedzanie odwzorowanej starożytnej Grecji.
 
Project Scarlett, czyli co wiemy i czego nie wiemy o nowym Xboxie!
 
Twórcy pozwolą nam podziwiać nie tylko przepiękne budowle i figury, które znamy z wielu zdjęć w książkach, ale będzie to także okazja do zajrzenia do olbrzymiej i żyjącej, cyfrowej rzeczywistości. Twórcy obiecują, że będziemy się mogli bliżej zapoznać również mitami oraz legendami, które powstały przed wieloma laty i po dziś dzień są przekazywane.
 
Discovery Tour: Starożytna Grecja to druga tego typu atrakcja, która pierwotnie pojawiła się w Assassin's Creed Origins, gdzie mogliśmy bliżej przyjrzeć się licznym atrakcjom starożytnego Egiptu.
 
Po raz kolejny będziemy mogli zakochać się w pięknie natury oraz kultury, która przed lata stanowiła największą siłę nauki i technologicznych rozwiązań. Naszą posiadaną czy zdobytą wiedzę będziemy mogli sprawdzić poprzez podejście do określonych quizów na koniec cyfrowej wycieczki.
 
Assassin's Creed Odyssey jest już dostępne na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama