dodano: 2018-09-14 11:50:03
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Assassin's Creed Odyssey z ogromnym wsparciem po premierze

Autor: nocarz
Assassin's Creed Odyssey z ogromnym wsparciem po premierze
14°
0

Kolejna odsłona Assassin's Creed pod nazwą Odyssey zabierze graczy do miejsc znanych z mitologii greckiej. Twórcy ujawnili właśnie czego możemy się spodziewać po premierze.
 
Gra ma otrzymać wiele dodatkowych zawartości do pobrania zarówno płatnych jak i dostępnych dla wszystkich graczy. Na początek otrzymamy dostęp do Zaginionych opowieści z Grecji czyli serii darmowych rozszerzeń, które wprowadzą zadania z udziałem starych jak i całkowicie nowych postaci. Kolejne opowieści będą się ukazywały od grudnia aż do wiosny roku przyszłego.
 
Ponadto mają pojawić się cotygodniowe wyzwania z epickimi starciami podczas, których gracze zmierzą się z najemnikami i będą mogli pokonać historyczne okręty. Dodatkowo codziennie będzie można się spodziewać nowych kontraktów, za wykonanie których otrzymamy wirtualną gotówkę. Zarobioną w ten sposób kasę będzie można wydać u Oikosa z Olimpu, który w swojej ofercie ma mnóstwo specjalnych przedmiotów.
 
I jakby tego było mało dostępny będzie także tryb edukacyjny, pozwalający na swobodne przemieszczanie się i nieskrępowaną eksplorację mapy.
 
Autorzy szykuję także dwa olbrzymie dodatki fabularne, a każdy złożony z trzech odcinków wydawanych regularnych odstępach. Pierwszy ukaże się Legacy of the First Blade, gdzie Kassandra lub Alexios spotkają jednego z pierwszych zakapturzonych zabójców używającego ukrytego ostrza. Odcinek pierwszy już w grudniu.
 
Drugie DLC to The Fate of Atlantis, w którym gracze walczyć będą ze stworami w mitycznym podwodnym mieście. Pierwsza część z tego rozszerzenia ma ukazać się wiosną przyszłego roku. Oba dodatki będą dostępne także w ramach przepustki sezonowej.
 
Ponadto gracze, którzy zdecydują się na jej zakup otrzymają zremasterowane wersje Assassin's Creed 3 i Assassin's Creed Liberation. Jak twierdzi reżyser Assassin's Creed Odyssey, Scott Philips: To nasza najbardziej ambitna kampania popremierowa w historii serii Assasin's Creed.
 
Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i XONE.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):