dodano: 2018-04-15 14:20:07

Assetto Corsa: Ultimate Edition - Zapowiedź wydania i data premiery!

Autor: AnoX
Assetto Corsa: Ultimate Edition - Zapowiedź wydania i data premiery!
2

Assetto Corsa: Ultimate Edition to wielkie wydanie bardzo ciepło przyjętej i uznanej produkcji wnoszącej symulatory na jeszcze wyższy poziom!
 
Assetto Corsa: Ultimate Edition to wielki powrót uznanego, zaawansowanego symulatora jazdy umożliwiającego nam wyścigi na znakomitym poziomie. Kunos Simulazioni wraz z Wydawnictwem Techland i 505 Games zaserwują nam masę emocji oraz realistycznego rywalizowania na wielu torach.
 
Assetto Corsa od samego początku swego istnienia charakteryzowało się wielkim sercem oraz dokładnością i szczegółowością włożoną w najmniejsze detale, dzięki czemu gra zyskała wiele w oczach fanów. Ultimate Edition dostarczy graczom jeszcze więcej treści w postaci trzech dodatków:
 
  1. Porsche Pack, Red Pack (auta Maserati, Lamborghini),
  2. Ready To Race Pack (Audi, McLaren),
  3. Japanese Pack (Mazda, Toyota, Nissan)
  4. Ferrari 70th Anniversary Pack 
 
Oczywiście nie zabranie masy zawartości w podstawowej wersji - 178 perfekcyjnie oddanych samochodów (m.in. Ferrari, Porsche, BMW, Audi, Lamborghini, McLaren, Corvette, Maserati, Lotus) oraz laserowo zeskanowanych tras (m.in. Silverstone, Monza, Laguna Seca, Spa), które sprawdzimy w wielu trybach i wyzwaniach.
 
Assetto Corsa: Ultimate Edition zadebiutuje 20 kwietnia 2018 roku na PS4 oraz XONE w polskiej wersji językowej (napisy).
 
Techland Publishing
 
Strona Wydawcy
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-04-16 08:24:32

Fajnie jeśli tego typu gry są jak najbardziej realistycznie odwzorowane. Ale niestety ja mam ciągle wrażenie, że kolejne tego typu odsłony są do siebie bardzo podobnoe :/ To trochę jak FIFA...

avatar PanDamian
dodano: 2018-04-15 15:53:01

Szkoda, że już się nie przykłada takiej uwagi jak kiedyś do wydawania zestawu z kierownicą, by maksymalnie czerpać radość z gry.