dodano: 2017-09-12 20:05:02

ATOMEGA zaskakującą zapowiedzią Ubisoftu!

Autor: AnoX
ATOMEGA zaskakującą zapowiedzią Ubisoftu!
1

Firma Ubisoft niespodziewanie zaprezentowało Atomega, zupełnie nową produkcję, która ma trafić na Steama. Czym będzie ta nowa, skrywana dotychczas gra?
 
Niespodziewanie Ubisoft przedstawił nową produkcję wieloosobową FPS, za którą odpowiada zespół Reflections, znane dotychczas z serii Grow (Home i Up). Jest to efekt poszukiwania kreatywnych pomysłów na rozgrywkę i dostarczania im nowych doświadczeń.
 
W grze trafiamy do rozpadającej się rzeczywistości, w której jedynymi istniejącymi organizmami się super zaawansowane, post-biologiczne formy życia stanowiące coś pomiędzy ludźmi i maszynami. Fizyka tego uniwersum już prawie nie istnieje, a przebywające w tym miejscu postacie walczące ze sobą bawiąc się o zdominowanie reszty.
 
Zaczynamy jako mała postać, która z czasem coraz bardziej się rozrasta poprzez zdobywanie masy. Tę możemy zdobyć zarówno pokojowo jak i poprzez walkę, tak długo jak osiągniemy boską formę Omega. Weźmiemy udział w dziesięciominutowych rundach dla max. 8 graczy. Celem jest jednak zdobycie największej liczby punktów, czyli coś co w skrócie wydaje się łatwe z czasem może przerodzić się w coś bardzo dynamicznego i satysfakcjonującego. Coś co w wielkim skrócie najbardziej lubią gracze ;)
 
Atomega ukaże się 19 września 2017 roku w cenie niecałych 10 euro.
 
Więcej informacji
 
 

ogolny


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2017-09-12 20:38:52

Może urodzi się z tego coś ciekawego i innowacyjnego.

Wymieniaj punkty na nagrody