dodano: 2020-07-30 23:41:01

Banners of Ruin trafiło dziś do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych! Co dokładnie czeka na graczy?

Autor: AnoX
Banners of Ruin trafiło dziś do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych! Co dokładnie czeka na graczy?
0

Banners of Ruin dziś trafiło do Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie możemy się już zapoznać z fragmentem gry. Co przygotowali i udostępnili twórcy?
 
Brytyjskie studio Montebearo wraz z francuskim Goblinz Studio, pełniące w przypadku tego tytułu rolę wydawcy, w dniu dzisiejszym udostępniły Banners of Ruin, swój wspólny projekt łączącym ze sobą karciankę z budowaniem potężnych talii kart z roguelike'iem  w unikatowym świecie fantasy.
 
O grze wspominaliśmy Wam kilka dni temu, w związku z czym zapraszamy Was do tego wpisu, aby się zapoznać z podstawowymi informacjami op projekcie oraz mechanikach związanych z między innymi żetonami.
 
Dziś skupimy się na zawartości Wczesnego Dostępu, za sprawą którego zapoznam się ze sporą dawką kart, umiejętności pasywnych, 6 postaci reprezentujących poszczególne rasy. 
 
Twórcy zastrzegają, że rysunki czy animacje nie są ostateczne i ulegną zmianie, a z racji swojej specyfiki wiele innych elementów zostanie udoskonalonych oraz poprawionych, wobec czego warto mieć to na uwadze, ponieważ pełna wersja dostępna będzie za wyższą kwotę.
 
Willy Morgan and the Curse of Bone Town z datą premiery i nowym zwiastunem, fragmentem rozgrywki.
 
- Jesteśmy wielkimi fanami gier deckbuildingowych, dlatego chcieliśmy dorzucić swoje pięć groszy do tego gatunku. Klimat i historia w grze są całkiem drobiazgowe i odrobinę mroczne, ale też odpowiednio zrównoważone dzięki obecności bohaterów - antropomorficznych zwierząt. Pod względem rozgrywki, chcieliśmy jeszcze bardziej podkreślić nietypowość naszej gry, właśnie dlatego sześcioosobowa drużyna może składać się z różnych stworzeń, od Bobrów, przez Niedźwiedzie i Wilki, na Łasicach kończąc. Umiejętności wszystkich zwierząt, połączone z karcianym systemem dają naprawdę niepowtarzalne doświadczenie, które wciąga na dobre. - powiedział Callum Tweedie-Walker - developer & environment artist, Montebearo.
 
Banners of Ruin zagości we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych już 30 lipca 2020 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama