dodano: 2018-10-12 10:05:02
PC

Basement of Evil Midgets, przygodowy horror w stylu retro

Autor: agusia16
Basement of Evil Midgets, przygodowy horror w stylu retro
0

Basement of Evil Midgets, przygodowy horror point & click, coś dla fanów starych filmów grozy i retro grafiki czyli kolejny projekt rzeszowskiego studia All Those Moments. 
 
All Those Moments ma na swoim koncie udaną przygodówką wykonaną w rysunkowym stylu, pełną tajemnic, ciekawych zagadek, która swoim klimatem zahacza o parapsychologię. Recenzję Earthworms , bo o niej mowa, znajdziecie oczywiście na łamach naszego serwisu.
 
Tym razem studio przygotowuje dla graczy nieco odmienne klimaty. Deweloper postanowił nas troszkę postraszyć. W zaciszu studia Wojciech Witkowski i All Those Moments pracują nad przygodowym horrorem typu point & click, wykonanym w retro stylu graficznym, zatytułowanym: Basement of Evil Midgets. Gra inspirowana ma być horrorami klasy B, a swoją stylistyką, jak widać na pierwszych zrzutach z ekranu, nawiązuje do klasyków przygodowego gatunku.
 
 Basement_of_Evil_Midgets_2
 
Na razie na temat fabuły nie wiele wiemy, oprócz tego, że wraz z naszą postacią przeniesiemy się, jak sam tytuł wskazuje, do pewnej piwnicy. Wiemy też z profilu studia All Those Moments na Facebooku iż gra posiadać ma kilka opcjonalnych zakończeń oraz losowy układ pomieszczeń.
 
Basement of Evil Midgets jest grą w fazie produkcji, którą oczywiście będziemy śledzić. Gdy tylko pojawi się więcej informacji na jej temat, nie omieszkamy Was o tym poinformować. Zanim to nastąpi zachęcamy do śledzenie Twittera oraz Facebooku twórców.
 
Basement_of_Evil_Midgets_1

Odwiedź stronę oficjalną

Profil studia All Those Moments na Facebooku

Twitter studia All Those Moments

Wojciech Witkowski Twitter

 


Komentarze (0):