dodano: 2018-08-06 16:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Niezwykła baza w Tom Clancy's The Division 2

Autor: nocarz
Niezwykła baza w Tom Clancy's The Division 2
11°
0

Tom Clancy's The Division ma sporą rzeszę fanów i to była kwestia czasu, że niebawem pojawi się druga odsłona. The Division 2 została ujawniona na ostatnich targach E3 i była to jedna z tych gier, na które się czeka z utęsknieniem.
 
Ekipa Massive Entertinment czyli ludzie stojący za tą częścią serii raczą fanów sporą dawką swojego dzieła. Ostatnio ten brazylijski oddział Ubisoftu poinformował, że bazą wypadową w najnowszym The Division będzie Biały Dom. Oczywiście ta miejscówka będzie kompletną ruiną, a to na skutek walk o Waszyngton.
 
Jednak w miarę postępów w rozgrywce będziemy naprawiać kolejne pomieszczenia i z każdym krokiem ten słynny budynek będzie nabierał blasku. To tutaj będziemy wprowadzali różnego rodzaju ulepszenia, które potem zaowocują podczas wykonywania misji. Jak można się domyślać brazylijska ekipa za szybko się pochwaliła tą informacją ponieważ stream, dzięki któremu została przekazana, został bardzo szybko usunięty.
 
Dla przypomnienia powiem, że w pierwszej odsłonie również bazę wypadową pełnił budynek Jamesa A. Farleya, który tak samo musieliśmy odbudować. To tyle z analogii bowiem twórcy obiecują sporo zmian w porównaniu do poprzedniej odsłony jak np.: jeszcze bardziej dynamiczny świat, w którym SI będzie jeszcze bardziej rozbudowane oraz rozbudowaną zabawę solo.
 
Tom Clancy's The Division 2 zadebiutuje 15 marca 2019 roku i trafi na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. 
 
Oficjalna strona gry
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):