dodano: 2020-09-25 22:35:01

Bloober Team opublikował nowy zwiastun The Medium - It Came From the Rage, prezentujący Paszczę!

Autor: AnoX
Gra: The Medium
18°
0
Bloober Team opublikował nowy zwiastun The Medium - It Came From the Rage, prezentujący Paszczę!
The Medium doczekało się prezentacji Paszczy poprzez nowy, efektowny zwiastun z rozgrywki. Czego się możemy spodziewać w świecie nam nieznanym?
 
Krakowscy mistrzowie horroru pracujący obecnie równolegle nad dwoma tytułami zaprezentowali nowy zwiastun z gry The Medium, wychodzącej na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X.
 
 
Najnowszy materiał wideo ukazuje jak efektowne mogą być propozycje zmierzające na najnowszą, najmocniejszą konsolę giganta z Redmond. Przerażająca, mroczna rzeczywistość ponownie straszy swoją tajemnicą i zagrożeniem, które czyha na każdym kroku.
 
Tajemnicza atmosfera oraz pęknięcie rzeczywistości podkreślone zostały efektowną oprawą wizualną, której zwieńczeniem może być przerażająca Paszcza.
 
To będzie nasz główny antagonista, której głosu udzieli znany i ceniony w branży gier Troy Baker. Przy okazji możemy ujrzeć nieco lepiej postać Smułki, dziewczynki która będzie nam towarzyszyć w opuszczonym, potężnym hotelu Niwa.
 
Nowy materiał potiwrdza z jak wielkim i przerażającym zagrożeniem zmierzy się Marianna, którą ścigać będzie monstrum o wyjątkowym designie oraz potencjalnie do straszenia.
 
The Medium zmierza na konsole Xbox Series S i Xbox Series Xgra ukaże się w końcówce 2020 roku, także na komputerach osobistych.
 
Bloober Team S.A. notowane jest na parkietach NewConnect. Firma planuje zagościć na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama