dodano: 2018-11-28 15:00:01
PC

Book of Demons otrzymało darmowy dodatek Dungeons & Streamers

Autor: AnoX
Book of Demons otrzymało darmowy dodatek Dungeons & Streamers
13°
0

Book of Demons doczekało się dzisiaj darmowego dodatku (DLC) Dungeons & Streamers, który wprowadza do rozgrywki powiązanie z Twitch oraz Mixer.
 
Pełna wersja gry pojawi się w pierwszej połowie przyszłego miesiąca, tymczasem Thing Trunk zdecydowało się zapowiedzieć zupełnie nowy dodatek, który pozwoli streamerom na jeszcze lepszą rozgrywkę. Powiązanie z Mixerem oraz Twitchem pozwoli widzom mieć wpływ na obserwowaną akcję i jej przebieg poprzez ułatwianie, bądź utrudnianiem zabawy. 
 
Publiczność tak zwana płatna będzie mogła wpływać na rozgrywkę poprzez dostarczanie większego wyzwania lub pomaganie w formie dostarczenia leczenia czy bonusów. Oczywiście nie jest to jedyna opcja i w każdej chwili będziemy mogli zrezygnować z tego elementu i bawić się w tradycyjny sposób. 
 
Warto pamiętać także o tym, że mamy w tym wypadku do czynienia z częścią większego cyklu, który będzie nosić tytuł Return2Games, którego początkiem było właśnie Book of Demons. O tym czy to dobry początek będziecie się mogli przekonać z naszej recenzji pełnej wersji. Póki co możecie się nacieszyć naszymi poprzednimi wpisami z BoD.
 
Book of Demons będzie mieć premierę 13 grudnia 2018 roku na komputerach osobistych i Mac (Steam). W Planach jest także wydanie na konsole Xbox One. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama