dodano: 2018-11-07 15:00:02
PC

Book of Demons zadebiutuje już na początku grudnia!

Autor: AnoX
12°
0
Book of Demons zadebiutuje już na początku grudnia!
Dzisiaj polskie studio Thing Trunk ogłosiło, że już na początku grudnia będzie można zapoznać się z pełną wersją gry Book of Demons. Kiedy premiera?
 
Okres, w którym gra znajdowała się we Wczesnym Dostępie powoli dobiera końca w związku z czym deweloperzy zapowiedzieli już datę premiery i zabierają się za ostatnie poprawki czy wprowadzenie nowych kart do rozgrywki. Pełna wersja ma posiadać nie tylko nowości i zmiany, ale także specjalną niespodziankę dla osób, którym uda się wygrać z Arcydemonem. 
 
Aby przypomnieć i wytłumaczyć czym jest gra twórcy wypuścili materiał "21 faktów o Book of Demons" w ramach którego można dowiedzieć się sporo na temat produkcji.
 
Przy okazji warto pamiętać także o tym, że trwa właśnie promocja związana ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości Polski w ramach której będzie można grę zakupić z promocją na poziomie aż 50%!
 
- Wydanie Book of Demon we wczesnym dostępie było znakomitą decyzją. Pozwoliło nam to na ciągły kontakt z graczami oraz balansowanie i rozwijanie gry zgodnie z ich potrzebami. Mi osobiście aż łezka się w oku kręci, że ten piękny etap dobiega już końca, szczególnie gdy widzę, że reszta zespołu żyje już emocjami związanymi z nadchodzącą premierą. - Filip Starzyński, współzałożyciel Thing Trunk.
 
Jeżeli jesteście zainteresowani Book of Demons to pamiętajcie, że wyjście z etapu Wczesnego Dostępu wiązać się będzie także ze wzrostem ceny z niecałych 20 dolarów na prawie 25 - 89,99 zł (po 9 listopada). 
 
Book of Demons będzie mieć premierę 13 grudnia 2018 roku na komputerach osobistych i Mac (Steam). W Planach jest także wydanie na konsole Xbox One. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama