dodano: 2018-08-05 18:00:01
PC

Broken Sword 5: The Serpent's Curse wkrótce trafi na Nintendo Switch

Autor: agusia16
Broken Sword 5: The Serpent's Curse wkrótce trafi na Nintendo Switch
0

Broken Sword 5: The Serpent's Curse, piąta odsłona serii przygodówek stworzonych przez studio Revolution Software już w przyszłym miesiącu zagości także na Nintendo Switch.
 
W tej odsłonie twórcy postanowili wrócić do korzeni przygodowego gatunku i podobnie jak w części pierwszej i drugiej zaoferować graczom przygodówkę wykonaną w rysunkowej grafice 2D. Gra została podzielona na dwa odrębne epizody i doczekała się w naszym kraju pudełkowego wydania (Broken Sword 5 - Klątwa Węża) - wersja polska, napisy.
 
Broken Sword 5 - Klątwa Węża - poradnik, solucja
 
W grze, której recenzję znajdziecie na stronie po raz kolejny wcielamy się w dwójkę znajomych graczom postaci: amerykańskiego  prawnika George'a Stobbarta i francuską dziennikarkę, Nico Collard, którzy są świadkami kradzieży i zabójstwa we francuskiej galerii obrazów. Łupem złodzieja pada obraz zatytułowany La Meladiccio, który należał do bractwa zwanego Gnostykami. Kradzież jest początkiem szeregu zdarzeń i wielu przygód, w które po raz kolejny nasza para zostanie wplątana.
 
21 września z przygodami sympatycznej dwójki i nie tylko zaznajomić będą mogli się także posiadacze Nintendo Switch.
 
Broken Sword: The Serpent’s Curse dostępna jest na komputery PC, konsole PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One, Androida, iOS i już niebawem na Nintendo Switch.

Odwiedź stronę oficjalną gry


Komentarze (0):
Reklama