dodano: 2017-07-16 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Call of Duty WWII wyciek zwiastuna trybu zombie

Autor: nocarz
Call of Duty WWII wyciek zwiastuna trybu zombie
13°
3

Do sieci wyciekł nowy materiał dotyczący trybu zombie. Tym samym wyciekł specjalny materiał, który Sledgehammer Games obiecało zaprezentować dopiero na najbliższym Comic-Con w San Diego 20 lipca.
 
Materiał jest naprawdę gorący i ścieka wręcz krwią. Jak sami zobaczycie naziole biegają w te i z powrotem przy narracji zwariowanego profesora. Mogę się mylić ale skojarzyło mi się to z doktorem Mengele, który przeprowadzał eksperymenty w nazistowkich obozach śmierci. Zresztą jak sami sięgniecie głębiej to przekonacie się, że takich zwyrodnialców było więcej.
 
Być może to będzie podkład pod słowa twórców o tym, że przygotują rozgrywkę na podstawie „prawdziwych wydarzeń”. Wracając do sedna, tryb zombie prawdopodobnie będzie miał podtytuł Armia Umarłych, o tym jednak przekonamy się po oficjalnej prezentacji studia. Jakość materiału nie jest imponująca, ale to tylko wyciek i lepszej jakości materiał wkrótce zostanie opublikowany. Oprócz zwykłych nazioli będziemy mieli prawdopodobnie do czynienia też z gorszymi monstrami. Zaczynam się bać.
 
Minusem jest, że materiał może wkrótce zniknąć z sieci. 
 
 

ogolny


Komentarze (3):
avatar AnoX
dodano: 2017-07-16 19:41:35

Crispio Wydaje mi się, że dobrze będzie poczekać w tym roku na pierwsze opinie i recenzje, gdyż w najbliższym czasie chyba nie będzie lepszej okazji do przekonania się. Sledgehammer ma kilka niezłych pomysłów, które mogą wypalić. Zobaczymy jak od tej odsłony okładać się będzie seria...

avatar Crispio
dodano: 2017-07-16 19:09:30

No faktycznie naprawdę soczysty trailer ale i tak już straciłem zainteresowanie tą serią...i chyba już do niej nigdy nie wrócę.....

avatar Mariusz
dodano: 2017-07-16 14:40:30

Powrót do korzeni serii, COD WW2 z czystym sercem można nazwać następcą świetnej jedynki z 2003 roku. Mam nadzieję, że nowy COD faktycznie będzie wyzwaniem skoro nie będzie regeneracji zdrowia.

Wymieniaj punkty na nagrody