dodano: 2018-02-01 20:00:02

Candleman: The Complete Journey zadebiutowało na Steamie!

Autor: AnoX
11°
2
Candleman: The Complete Journey zadebiutowało na Steamie!
Candleman: The Complete Journey to ślicznie prezentująca się platformówka 3D, która po udanej premierze na Xbox One przeskoczyła także na PC-ty!
 
Po zeszłorocznej premierze na na Xbox One oraz Xbox One X przyszedł czas na debiut na komputerach osobistych, gdzie w ramach specjalnego wydania - The Complete Journey znajdziemy dodatek Lost Light, tryb wyzwań oraz usprawnienia graficzne, pod względem wydajności, stabilności oraz rozdzielczości 4K.
 
Naszym zadaniem w grze będzie poradzenie sobie z podróżą naszego bohatera przez mroczne krainy oraz występujące w nich zagrożenia, które mogą zgasić naszego herosa, bądź jego nie pozwolą mu na dostanie się do świecącego się z horyzontu światełka. 
 
Firmy Zodiac Interactive i Spotlightor Interactive ogłosiły, że jeszcze w tym roku na rynku zadebiutuje wersja na Playstation 4 oraz Playstation 4 Pro.
 
Candleman: The Complete Journey zadebiutowało na komputerach osobistych, Xbox One i Xbox One X. Cena na Steam to 53,99 złotych.
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-02 20:14:51

Nic ciekawego niestety. Pomysł może był dobry ale wykonanie dramatycznie słabe. Szkoda na to czasu.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-01 23:20:06

Fajnie prezentuje się ta mechanika światła i cienia, świat taki sobie, ma w sobie coś ciekawego ale generalnie słabo wykonane lokacje, modele 3d . Ciekawe jak z grywalnością i audio.

Reklama
Reklama