dodano: 2017-12-06 20:15:01

Captain Tsubasa: Dream Team zadebiutowało na iOS oraz Android!

Autor: AnoX
Captain Tsubasa: Dream Team zadebiutowało na iOS oraz Android!
12°
2

Captain Tsubasa: Dream Team oficjalnie zadebiutowało na App Store oraz na Google Play, dzięki czemu gracze w 135 krajach świata mogą zagrać w cyfrową piłkę.
 
Więcej o grze wspominałem już kilka dni temu, tymczasem warto zauważyć, że deweloperom bardzo szybko udało się wypuścić swój tytuł, dzięki czemu zainteresowane osoby już od teraz mogą spokojnie sprawdzić swoje siły ze strategią piłkarską. 
 
Zabawa zdaje się ciekawie łączyć strategię z stylem trybów typu Ultimate Team, umożliwiając nam rozgrywkę z różnymi zawodnikami, którzy wykorzystując swoje umiejętności do walki z innymi zespołami gwiazd. 
 
Dream Team to z pewnością jedno z takich małych spełnień marzeń związanych z powrotem do wyjątkowego świata Captain Tsubasa, który przez wiele lat dostarczał dzieciakom sporo przyjemności z miłości do piłki nożnej. 
 
Captain Tsubasa: Dream Team zadebiutowało na App Store i Google Play
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2017-12-07 23:07:41

I ten kręcący się walec pod piłkarzami i bramka wyjeżdżająca zza horyzontu :-D

avatar Mariusz
dodano: 2017-12-06 20:37:20

Super sprawa, aż przypomniałem sobie jak za dzieciaka leciało się do domu aby obejrzeć tę genialną bajkę. Apką troszkę warzy ale czego się nie robi aby na momęt powrócić do czasów dzieciństwa. Czy apka jest całkowicie darmowa?