dodano: 2018-09-12 18:00:01
PC

Cenega wydawcą przygodówki platformowej My Memory of Us

Autor: agusia16
Cenega wydawcą przygodówki platformowej My Memory of Us
11°
1

My Memory of Us zadebiutuje na rynku gier już niebawem, bo 9 października. Znamy zatem datę premiery, aktora, który wcieli się w postać narratora a teraz poznaliśmy też polskiego wydawcę. Jest nim firma Cenega.
 
Ta wzruszająca, wykonana w uroczym, rysunkowym stylu graficznym przygodówka platformowa z elementami zręcznościowymi, dzieło  Juggler Games, o której mieliśmy przyjemność pisać już choćby przy okazji ogłoszenie aktora, który wcieli się w postać narratora czyli Patricka Stewarta czy też z okazji pojawienia się gry na na platformie Steam to opowieść opowiadająca o przyjaźni, heroizmie i bohaterstwie w obliczu bezwzględnego terroru.
 
W grze wcielamy się w dwójkę obdarzonych różnymi umiejętnościami dzieciaków, dziewczynkę i chłopca. Ona umie bardzo szybko biegać, on zaś świetnie się skrada. Tylko razem mogę stawić czoła złu, które rozgrywa się w The City, miejscu inspirowanym Warszawą sprzed II wojny światowej. Gdy wybucha wojna tylko ich przyjaźń, umiejętność współpracy i trzymanie się razem pozwoli im przetrwać niebezpieczeństwa płynące z okupacji ich świata.

 
„Historia w My Memory of Us jest dla nas osobista nasi dziadkowie doświadczyli podobnego ucisku podczas II wojny światowej. Gra jest naszym hołdem dla nich oraz milionów innych ludzi, którzy żyli i zginęli w tym czasie", mówi Mikołaj Pawłowski, prezes studia Juggler Games. „Kiedy nadszedł czas podjęcia decyzji, kto zostanie narratorem, sir Patrick Stewart był doskonałym wyborem. Jego niesamowita kariera aktorska trwa od niemal sześciu dekad. Od samego jej początku charakteryzował się on niezwykłą, emocjonalną grą. Jego talent i umiejętności zapewniają doskonałe połączenie powagi i nadziei, a jego praca idealnie wpasowuje się w naszą grę".
 
My Memory of Us to:
 
·Poruszająca historia o przyjaźni i miłości w niebezpiecznych czasach
·Piękna, szkicowana grafika inspirowana prymitywizmem
·Specjalna mechanika: steruj dwiema postaciami o różnych
umiejętnościach lub kontroluj je w parze
·Groteskowa opowieść przeplatana humorem z nutą goryczy
·Wydarzenia przedstawione w grze są oparte na rzeczywistych
historiach z czasów wojny
System dialogów zbudowany na symbolicznych obrazkach
·Różnorodne łamigłówki w 2,5D
·Wielowarstwowa fabuła inspirowana historycznymi realiami
 
My Memory of Us będzie mieć premierę 9 października 2018 roku na PC, PlayStation 4, Pro i Xbox One. Za sprawą Cenegi w polskiej wersji językowej - napisy. 

Karta gry na Steam

Strona Cenegi

Strona IMGN.PRO

 


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:35:49

Klimat podobny do gry o wojnie wydana przez chyba Ubisoft ale nie pamietam jaki to byl tytul.