dodano: 2019-03-18 22:15:01

Chilling Adventures of Sabrina w sezonie drugim na nowym zwiastunie

Autor: agusia16
Chilling Adventures of Sabrina w sezonie drugim na nowym zwiastunie
12°
0

Chilling Adventures od Sabrina w sezonie drugim od Netflixa powróci już niebawem, bo 5 kwietnia. Tymczasem zadebiutował jego filmowy zwiastun.
 
Oryginalny serial Netflixa jest zdecydowanie mroczniejszym odpowiednikiem tego z przełomu lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, zatytułowanego Sabrina, nastoletnia czarownica. Komiksowe przygody Sabriny Spellman w pierwszym sezonie na platformie Netflix zadebiutowały jesienią przyszłego roku, prezentując mroczniejsze klimaty, typowe dla filmów grozy, o czym wspominaliśmy w recenzji.
 
Chilling Adventures of Sabrina - recenzja pierwszego sezonu serialu Netflixa
 
Już niebawem, bo 5 kwietnia na Netflixie zadebiutuje drugie sezon Chilling Adventures od Sabrina, który przedstawia dalszą historię tytułowej Sabriny, czarownicy, wokół której czai się zło, młodej kobiety, która zapisawszy swoje imię w Księdze Bestii, lawiruje między światem magii a ludzkim.  W drugiej części serialu na Sabrinę czekają nowe wyzwania. Dziewczyna będzie zmuszony dokonać osobistego wyboru, między śmiertelnikiem Harveyem Kinkle’em a czarownikiem Nicholasem Scratchem. Zaprzysiężona Księciu Ciemności, coraz głębiej i namiętniej wkracza w świat, przed którym do tej pory się broniła.

Serial na Netflix


Komentarze (0):