dodano: 2019-04-11 23:15:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Przygodowy horror Close to the Sun zadebiutuje na początku maja

Autor: agusia16
Przygodowy horror Close to the Sun zadebiutuje na początku maja
13°
0

Close to the Sun, przygodowy horror włoskiego studia Storm in a Teacup, wydany przez Wired Productions, zadebiutuje na Epic Games Store już 2 maja. Ruszyła przedsprzedaż gry.
 
Close to the Sun to produkcja przygodowa, utrzymana w klimacie horroru, osadzona w alternatywnej wersji XIX wieku, poświęcona wynalazkom słynnego futurysty Nikoli Tesli, wykorzystująca moc silnika Unreal Engine 4 oraz najnowocześniejszą technologię, utrzymana w estetyce w duchu art deco.
 
Gra zadebiutuje w sklepie Epic Games Store. Już teraz gracze mogą składać zamówienie na grę. Nabywając ją w przedsprzedaży otrzymamy ekskluzywną, limitowaną edycję cyfrowego artbooka w dniu wydania. Close to the Sun jeszcze w tym roku zadebiutuje także na konsolę PlayStation 4, Pro oraz Xbox One. Cena gry ustalona została na kwotę 107,99 złotego. 
 
 

Mroczna przygodówka, o której wspominaliśmy między innymi w tym miejscu, jak wspomniałam, to tytuł przenoszący nas do alternatywnej rzeczywistości XIX wieku, w którym to wynalazki Tesli stanowią o niezwykle szybkim rozwoju ludzkości. Wcielając się w Rose, młodą dziennikarkę szukającą swojej zaginionej siostry, znajdziemy się na pokładzie Heliosa, pełnym grozy i tajemnicy statku do badań naukowych.
 
Jesteśmy niesamowicie dumni z ogłoszenia daty premiery Close to the Sun i uczestnictwa w ambitnym projekcie Storm in a Teacupstwierdził Leo Zullo, dyrektor zarządzający w Wired Productions.Partnerstwo z Epic Games nie tylko przyspieszyło proces produkcji, dzięki ogromnej mocy graficznej Unreal®Engine 4, ale pozwoliło także niezwykle utalentowanemu zespołowi programistów na pokazanie pełni ich talentu. Konsolowa wersja Close to the Sun zostanie wydana jeszcze w tym roku. -
 
Close to the Sun zadebiutuje 2 maja w wersji na PC na Epic Games Store. W kolejnym miesiącach tego roku będzie miała swój debiut także na konsolach PlayStation 4, Pro i Xbox One. 
 
Karta gry na Epic Games Store - kup w przedsprzedaży
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Polub na Facebooku
 
Profil studia Wired Productions na Facebooku
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama