dodano: 2017-12-17 22:35:01

Cooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad - RGB ma sens?

Autor: AnoX
Cooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad - RGB ma sens?
10°
2

Cooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad to zupełnie nowa propozycja producenta, która stawia na kolorowe podświetlenie i wysoką jakość przy dobrej cenie.
 
Producent zdecydował się na postawienie tym razem na twardą podkładkę, która może dosyć mocno kontrastować z miękkimi modelami. Powierzchnia ma mieć niski wpływ tarcia, dzięki czemu otrzymamy zarówno świetną szybkość i celność. Warto zauważyć, że w tym wypadku będziemy mieli do czynienia także z wysoką wytrzymałością. Podobnie jakościowa jest także dbałość o przewód, który otrzymał dedykowany oplot.
 
Spód otrzymał ogumienie, które nie tylko otrzyma odpowiednią stabilizację, ale także brak zbędnych mini ruchów, które mogłyby nas irytować w wielu sytuacjach. O przyczepności nawet nie trzeba wspominać, ponieważ ta również stoi na wysokim poziomie. 
 
O design dbać ma nie tylko kolorowe podświetlenie RGB, ale także prosty i efektowny design. Do dyspozycji będziemy mieli do czynienia z kilkoma animacjami i efektami wizualnymi. 

Cechy produktu: 

• Materiał: Aluminium, silikon, stal
• Kolor: czarny
• Podświetlenie: RGB
• Wymiary: 350 x 264 x 2 mm
• Waga: 808 g
 
Cooler Master RGB Hard Gaming Mouse Pad to koszt około 125 złotych. 
 
Więcej informacji   Strona Producenta

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-18 00:03:54

O design ma dbać design ;p w zasadzie same zalety i ciężko się do czegoś doczepić więc powiem, że troszkę cena z kosmosu, ja tam gram dla przyjemności i aby wymiatać to jakiegoś specjalnie wypasionego sprzętu to nie potrzebuję, choć ta podkładka to fajna sprawa. W zasadzie to jakąś mięką podpurkę pod nadgarstek mogłaby jeszcze mieć i niższą cenę choć za dobry gadżet trzeba ponieść cenę.

avatar TOM3K
dodano: 2017-12-18 00:03:24

Rodzimy Modecom ma podobne produkty dlatego niech ktoś mi odpowie dlaczego miałby wybrać akurat ten od Cooler Master ? ;)