dodano: 2019-07-16 21:30:04
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Call of Duty Modern Warfare - 1 sierpnia poznamy tryb uniwersum

Autor: AnoX
14°
0
Call of Duty Modern Warfare - 1 sierpnia poznamy tryb uniwersum
Call of Duty Modern Warfare ma wnieść do serii bardzo dużą ilość zmian do rozgrywki, które warto wcześniej bliżej poznać. Tryb uniwersum zobaczymy 1 sierpnia.
 
Najnowsza odsłona cyklu ma zapewnić graczom wiele wyjątkowych atrakcji, starając się wznieść cykl na jeszcze wyższy poziom. Activision wraz z Infinity Ward już na początku przyszłego miesiąca pozwolą nam bliższej zapoznanie się z nowym podejściem.
 
 
Uniwersum Multiplayer ma pozwolić nam płynnie przejść z samodzielnej gry do sieci na największy, cyfrowy plac boju, gdzie czekać na nas będzie wiele zaciętych pojedynków. Balans sił będzie przez cały czas postępował, a my będziemy musieli odpowiednio reagować na kolejne zagrożenia. 
 
Jednolita progresja i rozgrywka międzyplatformowa mają zapewnić graczom wiele przyjemności, która nie będzie przerywana przez żadnego typu karnety sezonowe czy przepustki. W związku z czym otrzymamy darmowe mapy, zawartość oraz wydarzenia.
 
1 sierpnia będzie można na Twitchu zobaczyć transmisję, która będzie szeroko prezentować tryb uniwersum w ramach wieloosobowych zmagań. To kolejna okazja do ujrzenia nowości w najnowszym Call of Duty znaną jako Gunfight. Pojedynki 2v2 mają zapewnić dynamiczną akcję, emocje na bliskim dystansie oraz efekto
 
Call of Duty Modern Warfare będzie mieć premierę 25 października 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama