dodano: 2020-09-14 20:00:01
PCXBOX

Przygodówka Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit dostępna w wersji demonstracyjnej podczas wydarzenia Digital Dragon

Autor: agusia16
Przygodówka Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit dostępna w wersji demonstracyjnej podczas wydarzenia Digital Dragon
0

Przygodówka Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit dostępna w wersji demonstracyjnej podczas wydarzenia Digital Dragon. Demo dostępne na platformie Steam.
 
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, klasyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij", dzieło litewskiego studia Tag of Joy, była już prezentowana na tegorocznym Letnim Festiwalu Steam. Niebawem Ci gracze, które jeszcze nie mieli okazji jej sprawdzić, będą mogli to nadrobić w czasie tegorocznego wydarzenia Digital Dragons. 
 
Przeczytaj także: Letni Festiwal Gier Steam - wersje demonstracyjne, część pierwsza - Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, TOHU i Papetura
 
Deweloperzy ogłosili iż biorą udział w internetowej wersji Digital Dragons - wydarzeniu branży gier. Wezmą także udział w konkursie Indie Showcase, na Najlepszą Grę Indii i Głos Społeczności.
 
A sprawdzać będziemy mieli okazję klasyczną przygodówkę, w rysunkowej formie graficznej, w której zwiedzimy sporą część Europy, wcielając się w mieszkankę Stanów Zjednoczonych, które zmierzy się z tajemnicą swojej rodziny, w której ważną role odgrywają prawdy historyczne. W centrum opowieści znajduje się historia Wielkiego Księcia Litewskiego. 
 
W grze wcielamy się w młodą kobietę o imieniu Milda, mieszkankę amerykańskiego Chicago, które pewnego dnia dostaje list, dokładnie ostatnia wolę swojego zmarłego dziadka. Poruszając się po pozostawionych przez niego tu i ówdzie wskazówkach, wkrótce wkracza na ścieżkę pełna przygód. 
 
Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux, przewidziana jest na Steam w pierwszym kwartale 2021 roku.
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama