dodano: 2019-05-18 12:00:01
PC

CryoFall już z serwerami PvE! Czas na spokojne budowanie imperium?

Autor: AnoX
CryoFall już z serwerami PvE! Czas na spokojne budowanie imperium?
0

CryoFall doczekało się w czwartek wprowadzenie specjalnych serwerów PvE skierowanych dla graczy, którzy wolą radzić sobie ze sztuczną inteligencją.
 
Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper AtomicTorch Studio wprowadziły do rozgrywki zupełnie nową aktualizację, która zapewnia coś dla dwóch grup graczy. Pierwsza spędzająca swój czas na PvP będzie mogła się cieszyć ulepszonym balansem oraz usprawnieniami działania, a drudzy preferujący PvE mogą już pobawić się właśnie w takim modelu zabawy. W ten sposób z innymi graczami będziemy mogli współpracować, przy okazji nie obawiając się o utratę swojego postępu oraz pracy, którą wykonaliśmy wcześniej.
 
CryoFall - Wrażenia z Wczesnego Dostępu, nietypowego survivalu
 
Bazując na opiniach społeczności wprowadzono nowe okienka na ataki i rajdowanie, w efekcie czego będziemy mogli być online, kiedy ktoś spróbuje nas zaatakować czy zgładzić. Od 19:00 do 22:00 będzie trwała ostra rywalizacja, choć może uda Wam się je przetrwać. Tymczasem niebezpieczeństwo i tak lekko wzrosło, ponieważ bomby zadają obecnie jeszcze więcej obrażeń.
 
[Komentarz redaktora] Twórcy wykonali bardzo dobry ruch, dzięki któremu już na tym etapie większość powinna móc czerpać satysfakcję ze swojej zabawy, a co za tym idzie być może kolejne osoby zdecydują się na zakup swojej kopii.
 
 

CryoFall jest już dostępne we Wczesnym Dostępie na komputerach osobistych (Steam).

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama