dodano: 2019-12-02 18:27:33

Cyberponiedziałek 2019 - Jakie sklepy wezmą udział? Czekamy na oferty!

Autor: AnoX
Cyberponiedziałek 2019 - Jakie sklepy wezmą udział? Czekamy na oferty!
41°
0

Cyberponiedziałek 2019 odbędzie się już wkrótce, tymczasem niektóre firmy już rozpoczęły przygotowania do tego sklepowego wydarzenia pełnego ofert i zniżek.
 
X-kom od samego początku daje znać, że nie zabraknie w ich oferty na ten dzień, przy czym nie wiemy jeszcze jakie produkty będziemy mogli zakupić w specjalnych promocjach. 
 
[Aktualizacja] W dalszym ciągu dostrzec należy, że mamy do czynienia z licznymi ofertami nie różniącymi się od tych z Czarnego Piątku, przy czym część produktów została już wykupiona.
 
Strona promocji
 
 
Media Expert również nie zapomniało o Cyber Monday 2019, dzięki czemu skorzystać możemy z ofert obejmujących telewizory, konsole, komputery i wiele, wiele więcej. 
 
Strona promocji
 
 
Media Markt również dołączył do akcji, dzięki czemu gracze mogą się wyposażyć w sporą dawkę ofert z naciskiem na smartfony, choć nie brakuje także komputerowych akcentów.
 
Strona promocji
 
 
Wargaming zdecydował się przygotować w związku z Cyber Poniedziałkiem do World of Tanks Mercenaries specjalny boost 25% procentowy do doświadczenia i srebra do końca dnia, ponadto liczyć będziemy mogli również na specjalne zniżki.
 
 
Cyber Monday dostarczy nam aż 35 różnych monitorów przecenionych marki iiyama, dzięki czemu do 2 grudnia 2019 roku, dzięki czemu zaoszczędzimy aż 250 złotych na swojej stronie oraz w popularnych sieciach. Ponadto jeżeli zdecydujemy się zakupić model G-Master (tak, najtańszy model Black Hawk za 599 złotych też wchodzi w skład) to możecie liczyć na swoją kopię Star Wars Jedi Fallen Order (promocja ta obowiązuje w x-kom-ie).
 
 
W zeszłym roku pojawiło się naprawdę wiele ofert, zatem warto zaczekać jeszcze na kilka lub kilkanaście dni, kiedy kolejne sklepy ogłoszą, że będą obecne i aktywne w trakcie.
 
 
Artykuł będzie aktualizowany wraz z kolejnymi promocjami i zniżkami pojawiającymi się do okresu samego Cyberponiedziałku 2019. Wpis dotyczący Czarnego Piątku 2019 roku znajdziecie w tym miejscu.
 
Cyberponiedziałek 2019 odbędzie się 2 grudnia 2019 roku.

źródło: Photo by Heidi Sandstrom. on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama