dodano: 2018-02-13 10:00:02

Cztery mocne tytuły od THQ Nordic zmierzają na gog.com

Autor: agusia16
Cztery mocne tytuły od THQ Nordic zmierzają na gog.com
13°
2

Firma gog.com systematycznie wzbogaca swoją ofertę o nowe tytuły. Tym razem do ich internetowego sklepu dziarskimi krokami zmierzają cztery mocne tytułu od THQ Nordic. 
 
Wkrótce na gog.com będzie mocna kupić oczekiwane przez graczy tytuły wspomnianego wyżej wydawcy. Wśród nich znalazła się gra łącząca elementy akcji z przygodowymi i logicznymi w klimacie fantasy, nietypowe połączenie strategii z przygodówką, RPG akcji w postapokaliptycznym świecie oraz survival akcji.
 
Pierwszym tytułem będzie Darksiders III, kontynuacja gry wydanej w roku 2010. O grze wspominaliśmy Wam już tutaj. Tym razem wcielimy się w wojowniczkę, kobietę maga o imieniu Furia, której zadaniem będzie zmierzenie się z nietypowym wrogiem, siedmiorgiem grzechów głównych. Misja ma na celu przywrócenie równowagi na świecie. 
 
Projekt to połączenie akcji, zadań przygodowych i logicznych i oczywiście walki, w tym przypadku posługiwania się biczem i magicznymi zdolnościami naszej protagonistki. 

Drugim tytułem, który wkrótce pojawi się na gog.com będzie This is the Police klik, czyli gra, która łączy sobie klasyczną strategię i elementy przygodowe.

Projekt jest kontynuacją bardzo ciepło przyjętego thrillera kryminalnego i pozwoli nam wcielić się w szefa miejscowej policji, tuż przed emeryturą, który pragnie odłożyć trochę grosza i zapewnić rodzinie godziwą przyszłość. Brak wsparcie finansowego ze strony swoich przełożonych,  pcha naszego protagonistę do wkroczenia na drogę przestępczą i prowadzenia tym samym podwójnej gry. 

This is the Police skupia się na dwóch istotnych elementach, części fabularnej, w której poznajemy naszego bohatera, budujemy relację z otoczeniem zarówno w jednym jednym, jak i drugim świecie i strategicznej, w której decydujemy jakie przestępstwo dokonany oraz zarządzamy oddziałami policji.

W kolejnej odsłonie tej niezwykle ciekawej gry czeka nas jeszcze więcej ważnych decyzji i wyborów, ale i dużo więcej dramatyzmu i akcji rozgrywającej się tym razem na mroźnej północy.

Trzecia gra z pod skrzydeł THQ Nordic, to Biomutant, czyli RPG akcji, w którym wcielamy się w postać zwierzęcą, istotę niewielkiego wzrostu, posiadającą możliwość mutacji, obdarzoną umiejętnościami wschodnich sztuk walki. O grze wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu tutaj

Razem z pełnym charyzmy bohaterem przenosimy się do postapokaliptycznego świata, by tam rozprawiać się z wrogami. Na naszej drodze staną człekokształtne istoty, a sprzymierzeńców możemy szukać w robotach, a wszystko po to, by wypełnić swoje przeznaczenie. Tytuł oferuje graczom dość swobodną rozgrywkę, łącząca w sobie elementy akcji z science - fiction i filmami z gatunku kung - fu. 

Ostatnim czwartym tytułem będzie Fade to Silence survival RPG o bardzo mrocznej fabule, rozgrywający się również w świecie zniszczonym przez apokalipsę. 

W grze, o której także już wspominaliśmy tutaj, wcielamy się w mężczyznę o imieniu Ash, który spróbuje przetrwać w zmrożonym zimą świecie, robiąc wszystko, by przeżyć kolejny mroźny dzień. Miejsce, w którym żyje nie jest przyjazne. Ludzkość prawie wyginęła zabita przez tajemnicze monstra, które zawładnęły światem. Ci, którzy nie stracili życia zabici przez bestie lub z powodu zimna próbują mozolnie i powoli odbudować cywilizację.

Gra skupia się na przetrwaniu polegającym na zbieraniu przedmiotów i tworzeniu nowych, szukaniu schronienia, wydobywaniu surowców, a także znajdowaniu sobie sojuszników. W rozgrywce nie zabraknie także elementów walki oraz wyborów moralnych. 


Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-15 14:11:18

Ja rozumiem, że trzeba gry promować ale ta platforma od Redów w ogóle mnie nie przekonuje. Na siłę jakby. Nic na niej nie kupiłem i nie kupię.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-13 18:48:31

Czy takie mocne to bym nie powiedział, raczej przeciętne choć trzeba przyznać, że w miarę oryginalne ale akurat nie w tych kierunkach co ja bym chciał, co jednak nie sprawia, że skreślam te gry. W zasadzie spoko, że wylądują na gog.com.