0
dodano: 2020-10-15 18:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Właśnie wystartował czwarty Night City Wire - Nadszedł czas na kolejne show poświęcone Cyberpunk 2077!

Autor: AnoX
Właśnie startuje czwarty Night City Wire w trakcie którego CD Projekt RED prezentuje Cyberpunk 2077, tym razem pod względem pojazdów i fragmentu rozgrywki.
 
Nadszedł czas na kolejne wielkie show, w trakcie którego możemy bliżej poznać zupełnie nowe materiały z Cyberpunk 2077, skupiające siętym razem na ukazaniu samochodów i pojazdów, ich różnorodności, specyfice i działaniu.
 
Przeczytaj w wolnej chwili: Mapa z Cyberpunk 2077 wyciekłą do sieci! Fani mogą rozpocząć wyszukiwanie detali...
 
Ponadto zgodnie z zapowiedziami liczyć możemy na nowe fragmenty rozgrywki, zupełnie nowe ogłoszenia oraz niespodzianki, przygotowujące graczy do nadchodzącej w przyszłym miesiącu premiery gry.
 
To jedna z ostatnich tego typu okazji, za prawą których liczyć możemy na szereg atrakcji oraz niespodzianek, dzięki którym jeszcze lepiej poznamy tytuł.
 
Produkcja doczekała się statusu Złotego, zatem premiera jest pewna, a nam pozostaje nic innego jak oczekiwanie na kolejne materiały i prezentacje, takie jak ta.
 
Zapraszamy do transmisji!
 
Cyberpunk 2077 być może trafi na rynek dopiero 19 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, (w dniu premiery sprzętu) Xbox Series X i Xbox Series S (w dniu premiery sprzętu) oraz w późniejszym terminie na Google Stadia. Gra doczeka się w 2021 roku aktualizacji ulepszającej tytuł na konsolach nowej generacji.
 
Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.
 
Jeżeli nie możesz się doczekać gry, być może zainteresuje Cię książka Cyberpunk.Odrodzenie, rozgrywająca się właśnie w odmiennym, ale wciąż Cyberpunkowym świecie lub dostępna już gra Liberated polskiego studia Atomic Wolf.
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama