2
dodano: 2018-01-12 14:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Dark Souls Remastered powróci w wielkim stylu? Kiedy premiera?

Autor: AnoX
Dark Souls Remastered zostało wczoraj oficjalnie ogłoszone i wzbudziło dosyć dużą konsternację. Czego możemy się spodziewać po nowym wydaniu? 
 
Remasterów na rynku jest coraz więcej, a jak widać nawet tak stosunkowo świeże tytuły jak Dark Souls otrzymują swoje odświeżone wersje. Tym razem największą nowością ma być rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę na Playstation 4 Pro, Xbox One X oraz na Steamie (wersja PC). Ponadto pojawi się wersja na Nintendo Switch, która ma w wersji telewizyjnej posiadać będzie rozdzielczość Full HD oraz 30 klatek
 
Rozgrywka ma pozostać nie zmieniona, choć wspomniane wartości i dodatkowa stabilność mają sprawić, że zainteresowanie gracze mają posiadać większą przyjemność z pokonywania kolejnych przeciwników w nowych/starych lokacjach.
 
Osobiście mocno nie podoba mi się tego typu strategia wydawcy, gdyż o wiele lepiej prezentowałoby się to w formie płatnej aktualizacji na PC oraz zwykłego wydania na nową generację za połowę ceny. Póki co nie znamy ceny, lecz być może za jakiś czas ktoś nas pozytywnie zaskoczy...
 
Dark Souls Remastered ukaże się 25 maja 2018 roku na Nintendo Switch, Playstation 4, Xbox One oraz na komputerach osobistych.
 
Strona wydawcy
 
Facebook
 
Twitter
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2018-01-13 15:54:44

No jak ktoś nie grał to to dobra okazja aby nadrobić tytuł.

avatar TOM3K
dodano: 2018-01-12 21:25:21

Fajne są takie remastery tym bardziej, że można w starszą grę zagrać z godna grafiką dzięki temu na nowym sprzęcie.