dodano: 2019-07-19 18:15:05
PC

Deadalic Entertainment wydawcą przygodówki The Great Perhabs

Autor: agusia16
Deadalic Entertainment wydawcą przygodówki The Great Perhabs
0

The Great Perhabs, niezależna przygodówka o tematyce podróży, dzieło studia Caligari Games, wydana przez Daedalic Entertainment zadebiutuje 14 sierpnia. 
 
Niemiecki producent i wydawca, Deadalic Entertainment ogłosił wczoraj kolejny przygodowy projekt, który dodany zostanie do ich ogromnego już portfolio. Będzie to po raz kolejny przygodówka niezależna, stworzona przez studio Caligari Games, która zabierze nas zarówno w świat przed- jak i postapokaliptyczny, charakteryzujący się mnóstwem łamigłówek i szybkimi zmianami płaszczyzn czasowych, inspirowana estetyką sowiecką.
 
Plan wydawniczy Deadalic Entertainment na rok 2019 będzie różnorodny
 
The Great Perhaps wcielamy się w astronautę, który wraca na Ziemię, zniszczoną wielką katastrofę i zupełnie wyludnioną. Jego celem jest poznanie przyczyn kataklizmu. Pomocne stanie się zbadanie tajemniczej latarni. Znajduje się w niej portal czasowy. Miejsce to nie tylko pokazuje przeszłość, ale w magiczny sposób przenosi w przeróżne strefy czasowe. Podróże w czasie i przestrzeni nie są jednak  bezpieczne. Na naszego protagonistę czekają liczne niebezpieczeństwa. Musi z nimi stanąć twarzą w twarz i docelowo cofnąć tragiczne skutki katastrofy, zmienić przyszłość, cofając czas.
 
The Great Perhabs to przygodówka logiczna, które nie stroni od elementów zręcznościowych. Jej podstawą są jednak łamigłówki, które wynikają z mechaniki podróży w czasie, łącząc przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. Gra wykonana jest w grafice 2D inspirowanej estetyką sowiecką.
 
The Great Perhabs zadebiutuje na Steam w wersji na PC, Mac i Linux 14 sierpnia 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama