dodano: 2018-02-11 16:00:02

Debris otrzyma tryb kooperacyjny jeszcze w lutym

Autor: nocarz
Debris otrzyma tryb kooperacyjny jeszcze w lutym
2

W zeszłym roku w październiku swoją premierę miała gra pod tytułem Debris, a właściwie jej część single playerowa. Teraz została zapowiedziany tryb kooperacyjny, który zabierze nas do realistycznego, zalanego świata umieszczonego gdzieś pomiędzy skutym lodem, a niesamowitymi skałami.
 
Na nasze nieszczęście w wypadku pozostajemy zdani sami na siebie, walcząc nie tylko z lodem ale także z ogarniającą nasz i wszechobecną głębią. Zaczyna nas dopadać powoli także psychoza. Gracze muszą odnaleźć w sobie moc, pokonać potwory i odnaleźć mistyczne siły, które mogą pomóc im w ucieczce z tych nieprzyjaznych głębin. Produkcja została zaprojektowana w oparciu o obserwacje ludzi chorych na psychozę oraz badań lekarskich.
 
Debris bada interakcję pomiędzy percepcją, a rzeczywistością w niekonwencjonalnym świecie. Podczas rozgrywki gracze stają się częścią zespołu, który został wysłany aby nakręcić film o meteorytach skrytych w głęboko skutym lodzie arktycznym. Ten meteor ma zapewnić czystą i bardzo wydajną energię. Do naszej dyspozycji jest Ryan, filmowiec lub Sonya inżynier. Jako jeden z bohaterów gracze zaczną swoją niesamowitą walkę o przetrwanie w Oceanie Arktycznym.
 
Tryb kooperacyjny będzie dostępny już od 26 lutego na PC i Mac.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-02-12 14:59:40

Jakoś trochę sztucznie wygląda, mało naturalnie ta fauna i flora w tych głębinach.

avatar Mariusz
dodano: 2018-02-11 22:01:15

Atmosfera odizolowania i przytłoczenie głębinami musi robić spore wrażenie, super tytuł na VR.