dodano: 2018-09-13 16:00:02
PC

Deep Sky Derelicts w specjalnej polskiej edycji

Autor: nocarz
Deep Sky Derelicts w specjalnej polskiej edycji
1

Firma Cenega, która jest wydawcą gry Deep Sky Derelicts, pokazała co gracze otrzymają w pudełkowej edycji. Deep Sky Derelicts to futurystyczny RPG z turowym systemem walki.
 
Produkcja łączy ze sobą elementy RPG wraz z grą taktyczną i karcianką, a swoim modelem rozgrywki przypomina nieco Darkest Dungeon. W trakcie rozgrywki zadaniem gracza będzie walka, odkrywanie wraków statków obcych i ulepszanie sprzętu, a to wszystko podane w komiksowym stylu. 
 
Polskie pudełkowe wydanie będzie zawierało: ścieżkę dźwiękową z gry na płycie cd oraz kolorowy drukowany album zawierający grę paragrafową i artbook. Zestaw przedpremierowy będzie dostępny w cenie edycji standardowej aż do wyczerpania zapasów.
 
Akcja rozgrywa się prawie cyberpunkowej rzeczywistości gdzie społeczeństwo podzieliło się na dwie części. Na biedaków, którzy jak główny bohater zbierają śmieci na opuszczonych stacjach i statkach kosmicznych oraz na bogaczy, którzy są uprzywilejowanymi obywatelami. Do tych ostatnich gracz chce należeć aby móc mieszkać na powierzchni planety i rozkoszować się naturalną atmosferą, żywnością oraz wodą. Biletem do takiego życia okazuje się być, owiany legendą, wrak obcych.
 
Bohater skrzyknie więc maksymalnie trzech najemników i odpowiedni nimi dowodząc zbada wraki statków znajdujących się w tym samy sektorze bazy oraz w jej zasięgu. Podczas rozgrywki gracz napotka mieszkańców, kupców i różnego rodzaju nieprzyjaciół. Pokona ich podczas turowej walki przy użyciu losowych kart działań bojowych.
 
Z każdym zbadanym statkiem i wygraną bitwą, gracz zbierze punkty doświadczenia, zarówno dla siebie jak i podkomendnych. Natomiast główna baza pozwoli na leczenie, awanse, najmowanie ludzi oraz ich doposażanie w coraz lepszy sprzęt.Rozgrywka będzie się także odbywała w dwóch trybach areny oraz fabularnym.
 
Deep Sky Derelicts Na rubieżach kosmosu ukaże się 26 września w polskiej wersji językowej (napisy) i angielskiej na komputery osobiste z systemem Windows i Linux oraz na komputery Mac.
 
Karta gry na Steam
 
DSD_visual_POL2
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:46:06

Typowo komiksowy klimat ktory trzeba na prawde lubic. Czy ja wiem czy to warte uwagi. Pewnie tak ;)