dodano: 2018-01-02 22:05:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Devil May Cry 5 na ukończeniu? Twórca podrzuca kolejną wskazówkę!

Autor: AnoX
Devil May Cry 5 na ukończeniu? Twórca podrzuca kolejną wskazówkę!
0

Devil May Cry 5 zbliża się do nas wielkimi krokami, tymczasem jeden z twórców - Hideaki Itsuno podzielił się życzeniami i pewnym pozytywnym ogłoszeniem. 
 
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pogłoskach, które wskazywały, że kolejna odsłona cyklu Devil May Cry zbliża się do nas wielkimi krokami. Niestety pogłoski nie okazały się na tyle dokładne, by dobrze wskazać oficjalną zapowiedź, która zapewne pojawi się właśnie w tym roku.
 
Niestety cały czas nie mamy do czynienia z dokładnymi informacjami czy grafika, jednakże jeżeli deweloperzy się wypowiadają w kontekście zapowiedzi to możemy być pewni, że na przestrzeni najbliższych wiele będzie się działo wokół Devil May Cry 5!
 
Swoją drogą warto zauważyć, że obecna generacja w końcu otrzymamy wysoko budżetowego slashera w (prawdopodobnie) klasycznym stylu, których PS3 i X360 miały pełno, z czego zdecydowana większość była z najwyższej półki. Tym razem God of War idzie w odrobinę innym kierunku, lecz nie musi to oznaczać braku rywalizacji ze wspomnianym DMC5.
 

źródło: ign fot.dualshockers

Komentarze (0):