dodano: 2017-11-13 12:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Devil May Cry 5 zostanie zaprezentowane jeszcze w tym roku?

Autor: AnoX
Devil May Cry 5 zostanie zaprezentowane jeszcze w tym roku?
11°
2

Devil May Cry od dawna nie miał okazji do otrzymania nowej odsłony, tymczasem plotki pojawiające się w sieci wskazują, że być może zostanie to zmienione.
 
Jak się okazuje Capcom ma w planach wypuszczenie już w przyszłym roku zupełnie nowej odsłony, która ma stanowić kontynuację poprzedniej numerowanej części, niejako zaświadczając, że DmC to swojego rodzaju odskocznia. Co jest jeszcze dodatkowo istotne to pogłoski wskazujące, że zapowiedź ma nastąpić jeszcze w tym roku przy okazji jednego z wydarzeń! Gdy spojrzymy w kalendarz to nadarzają nam się jedynie dwa przypadki - pierwszy z nich będzie zbliżający się Playstation Experience 2018 oraz następne The Game Awards!
 
Przy okazji mamy ujrzeć także odświeżone The Resident Evil 2, które za sprawą Remake'u ma pozwolić nam na przypomnienie sobie dawnej historii za sprawą survival-horroru z kamerą TTP.
 
Pojawiły się również informacje dotyczące nowych postaci w bijatykach od tego wydawcy, jednakże póki co musimy uzbroić się w cierpliwość, aby dowiedzieć się czy w sieci pojawiły się przedwczesne informacje. Być może za jakiś czas poznamy więcej szczegółów, które będą w stanie potwierdzić to, jednakże miałoby to sens w kontekście organizacji tak dużej ilości konferencji Japońskiego giganta w tym roku.

źródło: reddit

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2017-11-14 15:40:22

Ostatnia odsłona celowała bardziej na zachód, ale niekoniecznie przełożyło się to na sukces...

avatar Mariusz
dodano: 2017-11-13 18:09:20

Jakoś mnie ten cykl odrzuca. Może jakby te azjatyckie naleciałości odrzucić i zrobić grę w całkowicie zachodnim klimacie to byłoby atrakcyjne dla mnie. Puki co to raczej azjatycki tytuł mrugający okiem do zachodu. Capcom cenię raczej za serię RE.