dodano: 2019-01-17 21:35:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

DIRT Rally 2.0 z Rallycrossowymi Mistrzostwami Świata!

Autor: AnoX
DIRT Rally 2.0 z Rallycrossowymi Mistrzostwami Świata!
0

DIRT Rally 2.0 doczekało się dzisiaj zupełnie nowego zwiastuna, który ujawnia że w grze znajdziemy Rallycrossowe Mistrzostwa Świata wraz z pełną licencją.
 
Codemasters, wydawca Koch Media oraz jego polski partner - Wydawnictwo Techland, przedstawił nam dzisiaj zupełnie nowy materiał wideo, który przedstawił nam uzyskanie licencji FIA na Mistrzostwa Świata Rallycross. Materiał “World RX In Motion” prezentuje graczom efektowne akcje i sceny, które przełożą się na wiele emocji, które z pewnością zagwarantują graczom satysfakcję ze zmagań w Rallycrossowych Mistrzostwach Świata (FIA World Rallycross Championship).
 
Wcześniej mogliśmy się przekonać, że twórcy planują wprowadzenie do tej odsłony nie tylko tryb kariery, ale także historyczne pojazdy, którymi będziemy mogli pokierować na trudnych trasach. W "Dwójce" znajdziemy także nowe lokacje w tej serii: belgijskie Mettet, brytyjskie Silverstone oraz Circuit de Barcelona w Katalonii.
 
World RX in Motion  (2)
 
W dniu debiutu będzie nam dane sprawdzić 4 klasy samochodów rallycrossowych: Supercars, RX2, RX Super 1600s i RX Crosskarts. Pierwsza z nich to nowość w grach Codemasters i znajdą się w niej takie maszyny jak Renault Megane RS RX, Audi S1 EKS RX quattro czy PSRX Volkswagen Polo R, z którego korzystał Mistrz Świata z minionego, 2018 roku - Johan Kristofferson. Rallycross pozwoli graczom na rywalizację online do 8 graczy. 
 
Zawartość sezonowa w tej odsłonie dostarczy więcej pojazdów i torów z Grupy B, zatem nowość może Was skłonić ku poszukiwaniu kolejnych propozycji w tej dziedzinie.
 
W ramach edycji Day One znajdziemy Porsche 911 RGT Rally Spec i wcześniejszy dostęp do takich maszyn jak Fiat 131 Abarth Rally czy Alpine Renault A110 1600 S. Osoby, które zdecydują się na Edycję Deluxe otrzymają wcześniejszy dostęp do gry - od 22 lutego oraz darmowy dostęp do dwóch pierwszych dodatków po premierowych. 
 
DiRT Rally 2.0 pojawi się na PC, PS4 i Xbox One 26 lutego 2019 roku, a jej polskim dystrybutorem będzie partner Koch Media i Codemasters - Wydawnictwo Techland.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):