dodano: 2018-12-20 17:40:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

DiRT Rally 2.0 z efekciarskim zwiastunem prezentującym ery rajdowe

Autor: AnoX
DiRT Rally 2.0 z efekciarskim zwiastunem prezentującym ery rajdowe
10°
0

DiRT Rally 2.0 dzisiaj doczekało się zupełnie nowego zwiastuna prezentującego piękne sceny z gry rajdowej, która zabierze nas do kilku okresów historycznych.
 
W trakcie poniższego wideo mogliśmy zobaczyć Alpine Renault A110 1600 S (w Nowej Zelandii) jak reprezentanta lat 60-tych. Kolejne 10-lecie (lata 70-te) to przedstawia Ford Escort Mk II prezentowany w Australii. Po hiszpańskim żwirze przemyka w zwiastunie Audi Sport quattro S1 E2 - reprezentant słynnej Grupy B z lat 80-tych. Na koniec ujrzeliśmy absolutny klasyk w postaci kultowego SUBARU Impreza 1995.
 
DiRT Rally 2.0 może się pochwalić oficjalną licencją Rallycrossowych Mistrzostw Świata (FIA World Rallycross Championship, których partnerem została firma Monster Energy). Gracze, którzy zdecydują się zrobić zamówienie ma wydanie Deluxe Edition, będą mieli dostęp do gry wcześniej tj. 22 lutego 2019 roku, a także otrzymają pierwsze dwa sezony materiałów po premierze.
 
- Zwiastun po raz pierwszy prezentuje jak wygląda degradacja toru w DiRT Rally 2.0. W grze wszystkie odcinki specjalne “ewoluują” wraz z przebiegiem rajdu.
Pierwsi kierowcy na trasie muszą mierzyć się z luźnym żwirem co oznacza, że czeka ich walka o trakcję. Ciężko wówczas o osiągnięcie najlepszego czasu. Optymalny moment przejazdu to 5-10 miejsce w kolejce. Im dalej, tym powierzchnia ma więcej kolein, więc by poradzić sobie z ewoluującym torem, musisz dostosować styl jazdy i ustawienia pojazdu do warunków. Nawet pokonując ten sam etap tysiąc razy, zawsze będzie on niósł inne wyzwanie - mówi rajdowy konsultant studia Codemasters, Jon Armstrong.
 
DiRT Rally 2.0 pojawi się na PC, PS4 i Xbox One 26 lutego 2019 roku, a jej polskim dystrybutorem będzie partner Koch Media - Wydawnictwo Techland.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):