dodano: 2019-07-16 22:35:04

Sprzęt do streamownia? Na początek zestaw AVerMedia Live Streamer 311

Autor: AnoX
Sprzęt do streamownia? Na początek zestaw AVerMedia Live Streamer 311
19°
0

Jaki sprzęt do wybrać do pierwszych kroków ze streamowniem? Na początek warto rozważyć zestaw AVerMedia Live Streamer 311. Co potrafi ta propozycja?
 
AVerMedia cały czas kontynuuje swoją strategię nastawioną na oferowanie interesujących zestawów urządzeń, tym razem oferując sprzęt dla początkujących streamerów. AVerMedia Live Streamer 311 (BO311) to sprzęt zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją działalność ze streamingiem.
 
W ramach pakietu można liczyć na wideo grabber Live Gamer Mini GC311, kamera Live Streamer CAM 313 oraz mikrofon AM310 ich wspólnymi cechami są atrakcyjna forma, dobry poziom oraz błyskawiczna możliwość skorzystania z urządzenia.
 
Fanowski film "Pół Wieku Poezji Później" z oficjalną datą premiery
 
Grabber umożliwi nam uchwycenie obrazu w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę, przy okazji solidnie zapisując dźwięk z komputera. Do tego dochodzi także mikrofon oferujący solidne możliwości wychwytywania głosu czy komentarza, nie wspominając już także o kamerze z kamerą 1080p z 30 klatkami oraz możliwością umieszczenia jej na górze monitora.
 
To wszystko razem jest jednak wieńczone dzięki aplikacji RECentral, która ma dostarczyć nam możliwość uzyskania przyjemnego obrazu oraz dźwięku z odpowiednim zgraniem wszystkiego.
 
W ten sposób udało się uzyskać jakość, która ma zapewnić graczom możliwość cieszenia się niezłymi parametrami, co w szczególności docenią osoby chcące zrobić pierwsze kroku ku profesjonalnemu streamingowi.
 
Zestaw AVerMedia Live Streamer 311 (BO311) jest już dostępny w cenie lekko przekraczającej 1000 złotych.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama